Хмельницький міськрайонний суд зобов’язав жителя обласного центру відшкодувати сільраді майже чверть мільйона гривень

За словами керівника Хмельницької місцевої прокуратури Валерія Заяця, йдеться про 2 га ріллі, розташованих на території Ружичанської сільської ради Хмельницького району, які перебувають у приватній власності жителя обласного центру.

Ще у травні позаминулого року розпорядженням голови райдержадміністрації йому було погоджено зміну цільового призначення земельної ділянки на категорію земель громадської забудови.

При цьому законодавство передбачає обов’язок фізичної особи упродовж двох місяців з дня прийняття розпорядження відшкодувати державі втрати сільськогосподарського виробництва (втрати угідь, а також завдані обмеженням у землекористуванні та погіршенням якості землі).

Такі кошти повинні зараховуватись на відповідний рахунок сільської ради.

У даному випадку сума вказаних втрат складає більше 236 тисяч гривень. Однак, власник земель не сплачував їх до місцевого бюджету більше року.

Захищаючи інтереси держави, прокуратура звернулася в суд до відповідача з позовними вимогами, на задоволення яких з нього стягнуто майже чверть мільйона гривень втрат сільськогосподарського виробництва.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А як прізвище цього жителя-магната? Чому ніколи не називають таких людей відкрито?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.