У Красилові забудовника заставили сплатити більше 770 тис. грн. пайового внеску

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою у Красилівському районі виявлено ігнорування забудовником вимог законодавства про сплату коштів пайової участі, внаслідок чого бюджет недоотримав понад 770 тисяч гривень.

Встановлено, що дочірнім підприємством ПАТ «Оболонь Красилівське» у минулому році здано в експлуатацію виробничий цех у  Красилові. Однак при цьому підприємство порушило вимоги ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», якими передбачено обов’язок забудовника взяти  участь  у створенні   і   розвитку   інженерно-транспортної  та соціальної інфраструктури  населеного  пункту.

А міською радою вчасно не вжито відповідних заходів щодо врегулювання питання зі сплати коштів пайової участі.

У зв’язку з цим місцевою прокуратурою, в межах своїх повноважень, направлено до міського голови відповідний лист.

За результатами його розгляду уже укладено договір про пайову участь ДП ПАТ «Оболонь Красилівське» у розвитку інфраструктури Красилова, на підставі якого до міського бюджету буде сплачено більше 770 тисяч гривень.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Так голова сам з Оболоні!!! і мало того ще дуже слабенький в управлінні містом!! навіть дуже!! Може через рік два розбереться…. пожевем-побачим!!!

    • Жовтан знає всі гріхи Оболоні, зараз це використовує для поповнення бюджету, бий тих хто за тебе голосував, щоб чужі боялися!

  2. Цікаво, а скільки таких пайових коштів сплатили “квартали” та інші подібні забудовники берегів Південного Бугу ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.