Хмельницька міськрада відсудила у сім’ї Дьяченків єдиний майновий комплекс

Хмельницький міськрайонний суд визнав недійсним договір купівлі-продажу єдиного майнового комплексу від 15 вересня 2015 року, укладений між ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс» та Людмилою Дьяченко.

Про це свідчить ухвала суду від 10 лютого.

Апеляційне оскраження цього рішення може бути подане протягом десяти днів з дня його проголошення.

Як писав НГП, згідно з ухвалою Вінницького апеляційного адміністративного суду від 8 грудня 2015 року, власники ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” незаконно звели єдиний майновий комплекс на орендованій землі на вулиці Геологів, 13 у Хмельницькому.

Вінницький суд вказав, що на вказаній земельній ділянці не може мати місця ніякий єдиний майновий комплекс, оскільки всі 2262 кіоски належать на праві власності підприємцям. За кошти підприємців побудовані покрівлі над рядами кіосків і заасфальтовано земельну ділянку.

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, на Людмилу Дьяченко записаний єдиний майновий комплекс «Бартерсервісу», який включає в себе нежитлове приміщення речового ринку загальною площею 386,6 кв. м, мережі електропостачання, площадки ринку, автостоянки та проїзди загальною площею 56,5 тис. кв. м.

Під час сесії Хмельницької міської ради 27 січня 2016 року депутати відмовили Людмилі Дьяченко у наданні в оренду земельної ділянки на вулиці Геологів, 13 загальною площею 57 тис. кв. м для обслуговування єдиного майнового комплексу.

Іншим рішенням сесія міськради доручила управлінню земельних ресурсів та земельної реформи замовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вулиці Геологів, 13 загальною площею 55657 кв. м (кадастровий номер 6810100000:10:001:0057) на шість ділянок: на ділянку №1 площею 10987 м2, ділянку №2 площею 671 м2, ділянку №3 площею 41605 м2, ділянку №4 площею 1681 м2, ділянку №5 площею 248 м2, ділянку 6 площею 465 м2.

За даними Єдиного державного реєстру, засновником і власниками ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім”Бартерсервіс” є подружжя Валерія і Людмили Дьяченків.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Симчишин наводить порядок! Підприємці

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.