На агрофірму Гереги подали до суду за укладання договорів оренди паїв на Хмельниччині

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Берегиня” оскаржує у Хмельницькому окружному адміністративному суді реєстрацію 5 договорів оренди с/г земель ТОВ “Аграрна інвестиційна компанія – Ярмолинці” на території Сутковецької сільської ради.

Про це свідчить ухвала про відкриття провадження в адміністративній справі від 11 січня цього року

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, мова йде про п’ять реєстраційних справ, які 9 грудня 2015 року вніс до бази реєстратор Деражнянського районного управління юстиції Богдан Чемес. Це паї розмірами 1,42 га, 2,36 га, 1,73 га 2,85 га, 1,42 га.

pay

 

Таким чином, СТОВ “Берегиня”  вимагає суд визнати протиправними  ці договори оренди та їх скасувати.

За даними Єдиного державного реєстру, 25 листопада 2015 року зареєструвано ТОВ “Аграрна інвестиційна компанія – Ярмолинці”. Її засновниками є ТОВ “Агрохолдинг 2012” та Ірина Лутковська, яка зазначається ще й бенефіціаром.

ТОВ “Агрохолдинг 2012″ створено 24 вересня 2015 року. Засновником і бенефеціаром є Ірина Лутковська з Городка Хмельницької області. Керівником зазначається Василь Мороз.

Пан Мороз на зустрічі з представниками аграріїв Хмельниччини підтвердив, що за ТОВ “Агрохолдинг 2012″ стоїть нардеп і співвласник мережі гіпермаркетів “Епіцентр” Олександр Герега.

Більше на тему у публікації НГП “Агроінтеграція Гереги на Хмельниччині: чого боїться решта аграріїв?”

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. а за “Берегинею” хто стоїть???

  2. Не розумію??? Подали до суду за що??? Якщо це добровільне укладення арендодавцем з даною агрофірмою, то про що мова??
    Можливо це подвійна реєстрація???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.