Начальник одного з відділів ДСНС Хмельниччини “погорів” на хабарі 11 тис. грн

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Хмельницькій області Національної поліції України виявили, що начальник одного з відділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області за попередньою змовою з директором комунального підприємства Хмельницької міської ради та його заступником вимагають хабара.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Гроші призначалися за сприяння у вирішенні питання щодо розміщення на території ринку об’єктів торгівлі піротехнічними засобами, а також за непритягнення до адміністративної відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки.

31 грудня працівники УЗЕ в Хмельницькій області Національної поліції України затримали посадовця разом з посередниками в момент одержання від приватного підприємця неправомірної вигоди в сумі 11 тисяч гривень.

Раніше за цим фактом прокуратурою Хмельницької області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу  України.

Правопорушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Наразі вирішується питання щодо затримання правопорушників в порядку ст. 208 КПК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А скільки взяли бабла за кардіодинпансер коли там сталася пожежа.

  2. В.О.губернатора Процюк прикривае Кардіодиспансер в особі Кланца за пожежу. Хабарі були і будуть.Де справедливість. Спецлужби наведіть справедливість. Кругом корупція.

  3. їм всім це до пиз…!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.