Убивці 18-річного кам’янчанина присудили довічне ув’язнення

Дунаєвецький районний суд 30 грудня оголосив вирок у кримінальній справі щодо жорсокого вбивства кам’янчанина Павла Теплюка . Засуджений Сергій Макоцей отримав максимальний термін покарання – довічне ув’язнення.

Фото Тетяної Дикої

Фото Тетяни Дикої

«Після довгої судової тяганини колегія дунаєвецьких суддів визнала підсудного винним у страшному злочині. За особливу жорстокість у скоєні вбивства, за цинічну поведінку на судових засіданнях, за повну відсутність каяття у вчиненому, а також, зважаючи на загрозу, яку Макоцей становить для суспільства, йому присудили довічне позбавлення волі», – написала на своїй сторінці у Facebook журналістка газети «Подолянин» Тетяна Дика.

Фото Тетяної Дикої

Фото Тетяни Дикої

Нагадаємо, що 18-ти річного кам’янчанина Павла Теплюка убито вночі 9 липня 2012 року. Засуджений Сергій Макоцея стріляв у Павла, добивав ногами. Тіло затягнув до себе у двір. Це підтверджують свідки.

Під час затримання у Макоцея вилучили нарізну гвинтівку, 3 мисливські рушниці, стільки ж пістолетів, револьвер, тисячу набоїв до них, кинджали. Останні хвилини життя Павла Теплюка зняла відеокамера. На записі видно, що о 3.09 Сергій Макоцей веде Павла Теплюка за руку.

Протягом 1997-2000 років засуджений відбував покарання в Ізяславській виправній колонії за вимагання. Там навернувся в іслам. Звільнившись із в’язниці, заснував у місті осередок мусульманської «партії Аллаха» або Хезболли. Це воєнізована організація. США, Нідерланди, Канада, Ізраїль, Австралія та Єгипет визнали її терористичною. Іслам прийняли дружина і матір Сергія.

16 жовтня 2014 року колегія суддів Кам’янець-Подільського міськрайонного суду присудила Макоцею 15 років ув’язнення. Згодом це рішення було оскаржене. Кам’янчани навіть проводили збір підписів з вимогою посадити убивцю довічно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Иншалла!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.