Аграрії області до 10 січня взяли паузу і попереджають владу застосувати радикальніші міри, якщо їх не почують

Аграрії Хмельниччини обіцяють 10 січня застосувати радикальніші дії, якщо центральна влада не перегляне ухвалені 24 грудня 2015 року податкові зміни у частині АПК (законопроект № 3688).

Як повідомили НГП у прес-службі обласної організації Аграрної партії, таке рішення було ухвалене сьогодні за наслідками другого дня блокування доріг.

“Своїми протестними акціями аграрії краю показали, що вони на межі і залишають за собою право 10 січня вдатися до радикальніших дій”, – говориться у заяві.

Водночас представники агросектора розраховують вийти зі складної ситуації шляхом переговорів з владою і ухвалення компромісного рішення, яке задовольняло б обидві сторони.

Загалом, у нинішній акції блокування доріг, яка тривала з 9 до 16 години, брало участь понад тисячу аграріїв. Вони вимагали накладення вето Президента на прийнятий Верховною Радою законопроект № 3688 з подальшою його відміною в частині погіршення умов для аграрного сектору; створення робочої групи з представників влади і аграріїв для напрацюванням змін до податкового кодексу в частині оподаткування сільського господарства.

Довідка НГП. Міністерство фінансів України у рамках податкової реформи пропонувало скасувати ПДВ-пільги для всіх сільськогосподарських виробників і підвищити акцизи на лікеро-горілчані вироби, пиво та вина.

Аграрії та Мінагропрод неодноразово виступали з критикою ініціативи щодо скасування спецрежиму раніше 2018 року, наголошуючи, що податкові зміни будуть надто різкими і призведуть до занепаду тваринництва.

24 грудня ВРУ ухвалила законопроект №3688 про внесення змін до Податкового кодексу, який є компромісом між пропозиціями уряду та парламенту щодо податкових змін, зокрема, в питанні акцизів, оподаткування аграріїв та адміністрування ПДВ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Сдулись- холодно

  2. Так звані “аграрії” отримали, те що хотіли. Вони ж підтримували та / або брали участь у всіляких “апельсинових” революціях та майданах, завдяки яким ця влада прийшла до влади (тавтологія, яка вірно підкреслює ситуацію). І зараз, я впевнений, їх хтось підбурює та фінансує. А на інших людей цим аграріям раніше було наплювати (оборудки з землею, сплата єдиного податку та інші преференції) і зараз вони на пересічних простих злюдей плюють, заважаючи саме їм, а не можновладцям.

    • Ти бачу не прост оадекватний ти , адекватний ти у всьому, особилвор в словесному паносыі. Нехай пропустить тебе ..

  3. Це правильне рішення, всім потрібно відпочити та провести час у родинному колі… Але коли акциз вдарить по пальному, думаю не лише аграрії вийдуть…
    Вважаю це правильним кроком для них… А дороги..хмм під час “революції гідності Байдена і Путіна ” люди заблокували всю країну і обливали водою на холоді ..і палили ..і трощили..кароче хаос був..і це емоції..і тут є емоції..зрозуміти можна.

  4. Всі уряди – Януковича-Азірова, і Яценюка-Вальцмана працюють на знищення малого та середнього фермерства (як і бізнесу в цілому). Мета – обезземелити селян і створити аграрні корпорації, в яких зацікавлені, зокрема, Герега і Лабазюк (а ви бачите, що цих два феодали ні ногою на аграрний майдан, в них немає проблем). Тому цих протестуючих фермерів варто підтримувати й іншим верствам населення. Інакше ми скотимося до феодалізму, а зачатки вже є.

  5. В нас олігархічна система, якій підпорядковуються депутати, міністри, суди, зомбоТБ та інші ЗМІ, всі інші важелі впливу та влади на сусіпльство – ця система не потерпить конкурентів у вигляді малого та середнього підприємництва – одну із опор вільного громадянського сусіпльства, з яким не сумісна олігархія.

  6. Українці – будьте солідарними.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.