Депутати на емоціях облакали земельним податком хмельницький КЕВ

Хмельницька міська рада відмовилася звільнити квартирно-експлуатаційний відділ м.Хмельницький Міноборони (КЕВ) від сплати земельного податку в січні-грудні 2016 року.

За це рішення проголосувала більшість обранців на сьогоднішній позачерговій сесії міськради.

Обурилися діяльністю КЕВ депутати Віталій Діденко (ВО “Свобода”) і Сергій Болотніков (“За конкретні справи”).

“У той час, коли хлопці воюють, керівники квартирно-експлуатаційного відділу “жирують” – встановлюють турнікети, обладнують кімнати відпочинку… Нічого не йде для військових. До прикладу, кабінет начальника КЕВ багатше виглядає, ніж кабінет міського голови Хмельницького”, – заявив Болотніков.

Як повідомили НГП у міському фінуправлінні, за 2016 рік квартирно-експлуатаційний відділ має сплатити до бюджету близько 8 млн. грн земельного податку.

Разом з тим, депутати звільнили від сплати земельного податку у 2016 році органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державну прикордонну службу України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Я не зрозумів – що автори цього поста хотіли сказати у його назві – обкакали чи обісрали? А якщо серйозно – то що обклали податком – земельні ділянки, на яких якраз і розташовані військові частини; будівлі казарм; інженерну інфраструктуру, яка забезпечує і ці військові частини? Адже семе це обліковується КЕВ.

  2. НеЗдивований, ви незовсім праві. Наприклад в Красилівському районі КЕВ має у постійному користувані близько 700 га.

  3. А в прокуратуре – “беднота”, или депутаты её боятся

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.