Нардеп Мельниченко відхрещується від незадекларованого бізнесу та в майбутньому погрожує судом

Народний депутат України Володимир Мельниченко спростовує інформацію, що у декларації за 2014 рік не вказав усіх відомостей, пов’язаних з підприємницькою діяльністю.

Відповідне повідомлення він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

«Наразі хочу зробити спростування навколо інформації що з’явилась на порталі “Наші гроші” (від 25.12.2015), а згодом поширена іншими інтернет-виданнями (Незалежний громадський портал, podillya.tv), щодо нібито незадекларованого бізнесу. Повідомляю, що 22.11.2012 року мною було передано корпоративні права управління та розпорядження частки ПП “Подільська біоенергетична компанія”. Дане доручення було посвідчене приватним нотаріусом та внесено в реєстр нотаріальних дій. До управління поточною діяльністю приватного підприємства “Подільська біоенергетична компанія”, я не маю жодного відношення», – написав нардеп.

Також політик заявив, що «в подальшому, в разі висвітлення недостовірної інформації, буде вимушений звертатись до суду».

Нагадаємо, що журналісти авторитетного видання «Наші гроші» склали  перелік деклараційних “тіньовиків”. Зокрема там вказувалось, що у Володимира  Мельниченка виявили 25% частки в ПП «Подільська біоенергетична компанія», яке з 17.01.2015 знаходиться в стані припинення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А ЦЕ ЧАСОМ НЕ ТОЙ НАРДЕП ЯКИЙ ПРИЧЕТНИЙ ДО СФАБРИКОВАНОЇ СПРАВИ ПРОТИ НЕСТЕРУКА А.М. ___БРЕХЛИВИЙ ДЕПУТАТ – ДВОМА СЛОВАМИ!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.