У Кам’янці-Подільському перекривали дорогу державного значення

Сьогодні близько 10:30 працівники ДП «Нігинський кар’єр» провели у Кам’янці-Подільському акцію протесту із перекриттям дороги.

kar

Нагадаємо, що колектив підприємства не бажає визнавати нове керівництво та вимагає від профільного міністерства поновити на посаді колишнього директора Миколу Ткача. Наразі їхні вимоги не змінились. На початку грудня працівники навіть не пускали на робоче місце нове начальство.

Також профспілка зверталась до начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.

Сьогодні ж працівники підприємства паралізували рух по вулиці Хмельницьке шосе біля ветеринарного факультету ПДАТУ постійно рухаючись по пішохідному переході. На дорозі державного значення було утворено затор. Згодом до протестувальників приїхав голова Кам’янець-Подільської РДА Василь Сукач.

Люди тримали плакати із написами «Ми підтримали владу, влада підтримай нас», «Геть свавілля міністерських «братків», «Не забирайте наше майбутнє».

«Співробітники Кам’янець-Подільського відділу поліції спрямовували автомобілі на об’їзні шляхи щоб уникнути заторів та забезпечили громадський порядок…Акція протесту пройшла без порушення громадського порядку», – повідомив на своїй сторінці у Facebook начальник міськвідділу поліції Володимир Калашнік.

Близько 12 години дорогу було розблоковано.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.