ДАБІ оштрафувало на півмільйона забудовника багатоповерхових будинків у мікрорайоні Озерна

Управління Держархбудінспекції у Хмельницькій області оштрафувало порушника містобудівного законодавства на 496 тис. за самочинне будівництво двох чотирьохповерхових житлових будинків та магазину в м. Хмельницькому по вулиці Старокостянтинівське шосе, 2/1-Г.

Про це повідомляє прес-служба ДАБІ.

Під час проведення перевірок встановлено, що ПП «Форвард» під час будівництва магазину продовольчих та непродовольчих товарів виконувало роботи без зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт. Також підприємство самочинно здійснювало будівництво двох 4-х поверхових житлових будинків. Також виявлено й подання недостовірних даних в декларації про початок виконання будівельних робіт з котеджної забудови по вул. Старокостянтинівське шосе.

Дані порушення стали підставою для накладання штрафних санкцій у розмірі 496 тис грн. ПП «Форвард» надано приписи про усунення порушень містобудівного законодавства.

В рамках функцій будівельного нагляду Управління ДАБІ в Хмельницькій області призупинило дію сімох містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул. Старокостянтинівське шосе, 2/1-Г, наданих ПП «Форвард» Управлінням архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради в зв’язку з порушенням оформлення містобудівної документації при їх наданні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А хто це пп Форвард?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.