Фірма екс-депутата облради за 5 млн. грн побудує мережі зовнішнього електроосвітлення в Нетішині

Комунальне підприємство Нетішинської міськради “Житлово-комунальне об’єднання” за результатами тендера 19 грудня уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю “Атоммонтажсервіс” (Нетішин) на будівництво мережі зовнішнього електроосвітлення вул. Енергетиків (автодороги № 1).

Загальна вартість угоди становить 3 млн. 905 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До грудня 2019 року підрядна організація має завершити всі роботи.

Конкурентами на торгах виступили три підприємства (Колективне виробниче підприємство Монтажне Управління № 13 “Електропівденьзахідмонтаж”, Приватне підприємство “Архі-Лайт”, Приватне підприємство “Вестінвестбуд”), кошториси яких більше на 1 млн. грн перевищували пропозицію фірми-переможця.

Власниками ТОВ «Атоммонтажсервіс» є Володимир і Сергій Вознюки. Сергій Вознюк був депутатом Хмельницької облради від «Батьківщини» VI скликання.

Як пише сайт “Наші гроші”, за останні сім років фірма «Атоммонтажсервіс» отримала державні підряди на 73,34 млн грн., в основному на роботи по ХАЕС. Одне з цих замовлень – на будівельні роботи для Хмельницької АЕС за 20 млн грн. (2012 р.) У квітні цього року суд визнав недійсним договір, оскільки удвічі дешевшого конкурента несправедливо не допустили до участі, а самого переможця мали б відхилити.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.