Vodafone (МТС) запустив 3G мережу у Хмельницькому

Vodafone Україна продовжує стрімко розширювати свою 3G мережу. 24 грудня до неї приєдналися нові обласні центри: Хмельницький та Вінниця, а також передмістя цих міст. У них оператор запустив мережу третього покоління з використанням високошвидкісної технології HSPA+.

Про це повідомляє офіційний сайт мобільного оператора.

При будівництві мережі встановлювалося сучасне обладнання технології single RAN виробництва компанії ZTE. До кінця тижня також буде запущена мережа в Тернополі й нові 3G кластери у Києві.

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Компанія Vodafone (МТС) на протязі останніх місяців грабувала ( у прямому смислі) своїх абонентів наступним способом.
    Спочатку компанія надсилає абоненту смс-ку, у якій повідомляє, що назва тарифу зміниться. Абонент, прочитавши таку смс-ку, зазвичай нічого поганого не передбачає: зміниться то й зміниться, мені то що до того? Але вже через кілька днів абонент раптом виявляє, що з його телефоннного рахунку компания без ніякої причини відрахувала певну суму грошей (від 32 грн. і більше). Одночасно абонент отримує смс-ку від компанії Vodafone (МТС), що гроші з його рахунку зняті через те, що у наступному місяці компанія може надавати йому додаткові послуги. Абонент, звісно, телефонує у справку МТС і заявляє оператору, що це якась плутанина, адже насправді він ні про які додаткові послуги не просив. Але оператор повідомляє, що тепер просити і не треба, і що тепер з його рахунку компанія Vodafone (МТС) буде щомісяця знімати гроші за майбутні додаткові послуги , причому не залежно від того, чи потрібні вони абоненту чи не потрібні. А виправданням цього грабунку є те, що компанія змінила назви своїм тарифам.
    Звертаюся до Антикорупційного бюро , Генеральної прокуратури, Поліції, Комітетів із захисту прав споживачів та інших організацій із проханням припинити вищеописаний грабунок абонентів компанією Vodafone (МТС) . За моїми підрахунками , на протязі останніх місяців компанія Vodafone (МТС) безпідставно вилучила у своїх абонентів сумарно мільйони гривень; – тоді, можливо , винних у цьому грабунку службових осіб компанії треба притягти до кримінальної відповідальності.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.