Католики Хмельниччини, Вінничини та Закарпаття матимуть офіційний вихідний 25 грудня

Роботодавці зобов’язані дати вихідний католикам або представникам інших конфесій, які святкують Різдво 25 грудня. Таке розпорядження підписав 23 грудня перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Василь Процюк.

У документі, адресованому райдержадміністраціям та міським виконавчим комітетам, йдеться: «Прошу забезпечити проведення роз’яснювальної роботи на території адміністративно-територіальних одиниць в контексті реалізації норм ст. 73 Кодексу законів про працю України, у разі звернення релігійних громад інших (неправославних) конфесій, зареєстрованих в області. Керівники підприємств, установ, організацій можуть надавати особам, які сповідують відповідні релігії, до трьох днів відпочинку протягом року для святкування їх великих свят з відпрацюванням за ці дні».

«Незалежний громадський портал» уже повідомляв, що напередодні єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії  РКЦ  Леон Дубравський звертався до голів Хмельницької та Вінницької ОДА з проханням оголосити 25 грудня — Різдво Христове — офіційним вихідним в області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Я власник фірми, на якій працює два католики. Я їм не дам вихідний, бо без них двух решта колективу не зможе працювати і заробляти мені гроші. Із-за двух католиків я не збираюся зупиняти на день-два роботу всього підприємства, бо я втрачатиму гроші. Якщо вони хочуть вихідний – хай пишуть заяви. А якщо 25 грудня буде офіційним, тоді я буду вимушений дати всьому персоналу вихідний, як і мої партнери в області.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.