На Хмельниччині з 20 районів лише 14 забезпечено схемами планування територій області

На Хмельниччині з 20 районів лише 14 забезпечено схемами планування територій області. До того ж всі вони потребують оновлення, оскільки містобудівна документація розроблялась ще у 70-90 роках.

Про це на сьогоднішній колегії ОДА заявила начальник відділу містобудування та архітектури Ірина Дунаєвська.

За її словами, всі шість міст обласного значення забезпечені генеральними планами. У Шепетівці генеральний план перебуває у стадії оновлення та коригування, а у Старокостянтинові – у стадії експертизи та затвердження.

Також Дунаєвська зазначила, що, відповідно до законодавства, з 1 січня 2015 року передача та надання земельних ділянок із державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб та заміна цільового призначення можлива тільки за наявності плану зонування або детального плану території.

На розроблення містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях області на грудень 2015 року передбачено 17 млн. 618 тис. грн, фактично профінансовано 10 млн. 88 тис.грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Дуже дивна позиція, скажіть навіщо витрачати кошти на розробку схем планування районів, коли йде реформування та створення ОТГ , навіщо викидати мільйони , Дунаєвська досі сидить на цих схемах по відмиванню коштів ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.