У 2015 не знайшли роботу лише 6% випускників ПТУ – Фасоля

Випуск учнів та слухачів у професійно-технічних училищах області у 2015 році становив 7002 особи. У цілому рівень працевлаштування становить 84,6% (5924 осіб), продовжують навчання 8,2%(571 особа) та 1,2%(85 осіб) призвані на військову службу.

Лише 422 випускники не працевлаштовані, заявив директор обласного департаменту освіти і науки Олег Фасоля на сьогоднішній колегії ОДАє

Він вважає, що одною з причин, що спонукають випускників залишити перше робоче місце за отриманою професією – це відсутність соціальних гарантій, неналежні умови праці та заробітньої плати, відсутність забезпечення житлом. Проте вирішення цих проблем пан Фасоля бачить шляхом зміни ставлення державних органів та роботодавців до самого механізму працевлаштування.

Зокрема, планується створити раду стейкхолдерів професійної освіти як координаційний орган з питань визначення та впровадження державної і регіональної політики у сфері професійної освіти.

Вона складатиметься з тих, хто зацікавлений у випускниках цих закладів й несуть відповідальність за розвиток індустрії, розширення податкової бази, створення нових робочих місць: работодавців та представників влади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.