«Подільські солов’ї» виступили з концертом у польських храмах

Упродовж трьох днів, з 19 по 21 грудня,  декілька люблінських парафій (Польща) приймали зразковий дитячий хор Хмельницької музичної школи №1 ім. Миколи Мозгового «Подільські солов’ї». Хор привітав західних сусідів України  з прийдешніми святами Різдва Христового та представив нову концертну програму, присвячену цьому світлому святу.

Юні хористи неодноразово співали в католицьких та православних храмах Хмельниччини. У  репертуарі  колективу переважає духовна музика, як українська, так і європейська.

У Любліні «Подільських солов’їв» зустріли дуже гостинно. Діти мали змогу колядувати в Люблінській архикатедрі, парафії Святої Родини, храмі отців Домініканців, а також на головній площі Старого Міста. Також юні хористи відвідали багато храмів, поспілкувалися з єпископом та з іншими представниками польського римо-католицького духовенства.

Як зазначила художній керівник Наталя Бухта,  поїздка відбулася завдяки спільним зусиллям організаторів, батьків і Римо-Католицької Церкви у Хмельницькому. –  Ми щороку співаємо в різних храмах: і в православних, і в католицьких. До цього концерту готувалися досить довго. Особлива подяка за допомогу в організації поїздки  о. Віктору Ткачу. Традиційно напередодні Різдва ми завжди представляємо хмельничанам різдвяну концертну програму. Тож нам хотілося поділитися нею і з нашим братнім польським народом, чию підтримку ми особливо відчуваємо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.