Георгій Параска виступив з ініціативою створити Фонд випускників ХНУ

Проректор Хмельницького національного університету Георгій Параска виступив з ініціативою створити Фонд випускників цього ВНЗ для фінансування найбільш вагомих університетських проектів. Ця практика широко поширена на Заході – залучати приватні кошти для розвитку університетських баз.

Його ініціативу підтримав ще один відомий випускник цього ВНЗ – Арон Майберг, співвласник МАУ (Міжнародні авіалінії України), фахівець із комерційних авіаперевезень.  Більше того, в ході зустрічі, колишні університетські товариші домовились пропрацювати створення глобального контактного центру МАУ з залученням можливостей університету та підготовки окремих категорій спеціалістів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Параска – торгаш , мелкий мазурик , никогда не был ученым и не будет . Ушлый мозг Параски – базарника кардинально отличается от мозга ученого . Выбирая таких вот парасок ректором , сделаете из вуза – базар , не много ли рынков в Хмельницком ?

  • А если выберем Скибу, вообще через пару лет закроемся

  • Кстати, назвать Скибу ученым тоже можна с огромной натяжкой, и только лишь через призму его регалий!

  • “уважаемый Валентин” статья о конкретном действии, которое предпринял человек для университета. С вашей стороны прозвучали обвинения, между прочим не обоснованные (получается ученую степень Параске дали за красивые глаза или там тоже не компетентные люди?). Как уже надоели такие комментаторы как вы, сами сделать ничего не могут, но зависть давит, когда кто-то другой делает. Дайте нам отдохнуть от такой “ученой элиты” как вы

 2. По поводу Скибы можно вообще молчать – он достоин псевдоученого Параски . Зачем же вообще выбирать из двух зол ? Неужели в вузе не найдется нормальной кандидатуры , действительно ученого с не купленной степенью . Главное – не голосовать за людей из окружения Скибы и Параски .

  • Виталий. вы, вообще, в курсе университетских событий, судя, из ваших опусов – нет – тогда просто обойдите стороной подобные статьи!

 3. Скиба і Параска – одного поля ягода. Про які реформи можуть говорити люди, котрі десятиліттями були при владі?! Чому не було реальних дій? Один глибокий пенсіонер, другий без п”яти хвилин пенсіонер. Обидва мислять “совком”. Про який рівень освіти і науки в університеті можна говорити.

 4. Інформація ні про що… Виступив з ініціативою. Домовились пропрацювати… А хто буде створювати, хто вносити кошти… В стилі Параски

  • Це не тільки ініціатива, уже зроблено перші конкретні кроки, так що не коментуйте того, у чому не обізнані

   • Шановна Олеся. Не варто відразу впадати в істерику. Подаючи подібну інформацію, слід пам”ятати, що Параска Г. не король Монако, де пеший крок, глибокий пук – подія для держави. Пишіть про конкретні діі. А глибокий опис із чотирьох речень, мабуть, заслуговує на коменти. Чи не так?

    • Ольго, як на мене, то зараз істерикують саме прибічники Скиби і вже точно не я! Так, дійсно, Параска не король Монако і навіть не мер Хмельницького, але людина дійсно щось хоче зробити для вишу і націлена на конкретні дії, і якщо ви про них не знаєте – це не означає. що їх немає! Скоро і ви про це дізнаєтесь!

     • Олесю, ніхто не проти Параски. Просто інформацію, що виноситься на широкий загал, варто фільтрувати. І погодьтесь, якщо людина щось зробила вагоме, то подати подію в 4 реченнях неможливо. Певно, той, хто подавав допис хотів як краще, а вийшло, як завжди

     • І ще. Людина хоче щось зробити для вишу. Ця людина на посаді не одне десятиліття. Чому саме зараз виникло таке бажання? Що було зроблено до цього. Ось про що треба писати. А хотіти у нас усі вміють, і робити перші кроки. Правда, ці кроки бувають приставні, кроки назад тощо. Нещодавно про такі кроки ми чули з вуст Скиби. А дії?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.