У Кам’янці-Подільському можуть створити новий комунальний ринок

Сьогодні в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулось засідання комісії по квітковому ринку, на яку були запрошені підприємці. Нагадаємо, що питання квіткового ринку у центрі Кам’янця стоїть гостро вже досить давно, місцевому бізнесмену та екс-депутату Хмельницької облради Сергію Ведернікову навіть надали дозвіл на будівництво нових МАФів, щоб «переселити» туди квіткарів, однак через високу ціну в нові кіоски перейшли лише одиниці. Ще 23 кіоски збудували самі приватні підприємці, що торгували на стихійному ринку. Решта ж залишається на своїх місцях.

Під час обговорення міський голова Михайло Сімашкевич повідомив, що наразі обговорюється питання про створенню в місті нового комунального ринку, куди б змогли перейти невдоволені квіткарі. Щоправда, ще не відомо, де він розташовуватиметься та які будуть створені умови для торгівлі.

Приватні підприємці, що орендують нові МАФи або ж побудували їх самостійно, обурюються, що вони в не рівних умовах із підприємцями з «шанхаю»(теперішній квітковий ринок, що хочуть знести). Останні ж заявляють, що не мають грошей на нові кіоски, а орендувати готові за меншу плату. Ще, як варіант, просять дозволити їм торгувати на алеї поблизу центрального ринку.

Після обговорення прийнято рішення створити тимчасову робочу групу, куди увійдуть представники громадськості та депутатських фракцій, підприємців та спеціалісти міської ради. За тиждень комісія має розглянути варіант створення комунального ринку, порахувати підприємців, що таки готові будувати собі кіоски, розглянути питання про нове місце розташування квіткарів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.