ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У Хмельницькому цьогоріч кількість шахрайств зросла майже вдвічі. За 11 місяців 2015 року у Хмельницькому скоєно 685 шахрайств, а за аналогічний період у минулому році – 350. Шахраї використовують різні схеми, щоб одурити довірливих громадян.

Досьогодні залишаються нерозкритими 221 злочин з використанням платіжних карток та їх реквізитів, 174 – з використанням Інтернет-ресурсів.

В цілому, за минулий рік правоохоронцями міста розкрито 59 шахрайств, за поточний – 165.

Для депутатів Хмельницької облради зроблять спеціальну кімнату. Це передбачено в проекті регламенту Хмельницької обласної ради, який мають затвердити депутати на другому позачерговому пленарному засіданні, яке заплановане на 22 грудня.

Вже наступного року в обласній раді можуть створити окрему кімнату для депутатів обласної ради, де вони б могли попрацювати. Це буде кабінет, де депутати могли там і одяг залишити, і листи написати, і з документами попрацювати.

У новорічні свята хмельничанам заборонять запускати салюти. Відповідний проект заборони використання піротехнічних засобів уже є. Міські владні мужі переслідують дві мети: запобігти нещасним випадкам та та зменшити помпезність святкувань, оскільки на сході все ще тривають бойові дії.

Проблему також вбачають у тому, що на ринку міста багато несертифікованої піротехнічної продукції, яка може стати причиною нещасного випадку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.