У Хмельницькому відкрили найбільший на Західній Україні дитячий розважальний комплекс

У День Святого Миколая у Хмельницькому відкрили один з найбільших на Західній Україні дитячий розважальний центр “Helix Land”. Він розмістився на 3000 квадратних метрах  четвертого поверху  аквапарку “7 океан” та включає в себе більше 50 різноманітних  ігрових апаратів, каруселей,  дзеркальний лабіринт, автодром, окуляри віртуальної реальності та багато іншого.

image-(4)

На території комплексу діятиме декілька кімнат для тематичних дитячих днів народжень, де супровід та розваги для малечі забезпечуватимуть професійні аніматори та досвідчені актори. По-сусідству з ігровим комплексом відкрився сімейний ресторан “Tuna”. Тут з користю можуть провести час і дорослі, а при бажанні і втамувати дитячий голод після активного відпочинку у розважальному центрі.

image-(3)

Адміністрація розважального дитячого центру зазначає, що при формуванні цін у комплексі “Helix Land” покладались на досвід інших міст. За словами директора розважального комплексу Олени Філатової, перед відкриттям  центру і при формуванні цінової політики представники “Helix Land” побували у подібних розважальних центрах по всій Україні та намагались зробити ціни конкурентоспроможними та доступними для хмельничан.

Для того щоб вперше стати відвідувачем дитячого розважального комлексу Helix Land доведеться оформити карту клієнта. Після заповнення простої анкети вам видадуть пластикову карту, на яку в подальшому будуть перераховуватись кошти для користування всіма атракціонами.

Голова холдингу Helix Group Дмитро Нагута наголосив, що цей проект дороговартісний для компанії, проте рідне місто варте найкращого.

“Я близько двох років мріяв відкрити у Хмельницькому дитячий парк атракціонів і тільки завдяки компанії Helix це вдалось. У 2016 році ми будемо відкривати подібні комлекси в Одесі, Харкові та Києві. Але в рідному місті хотілось зробити все по-максимуму. Щоб у хмельничан була можливість відпочити тут, а не їхати в аквапарк чи розважальний центр в інше місто” , – розповів голова холдингу Helix Group Дмитро Нагута.

Дитячий розважальний центр Helix Land працюватиме з 10:00 до 21:00 за адресою:  вул.Тернопільска 7а, аквапарк “7 океан”, 4-й поверх.

Контакти для замовлень святкувань днів народжень та інших подій: 068-862-43-73,або  093-823-39-70

Окрім того за декілька днів на 3-му поверсі аквапарку “7 океан” почне працювати банний комплекс  Helix Banya. Тут буде діяти  турецький хамам, руська, фінська та інфрачервона сауни, римска парна, соляна кімната. Директор комплексу Руслана Єгорова зазначає, що відвідувачів очікує незмінно першокласний сервіс та найсучасніші технології цієї галузі.

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Предлагаю порталу разместить статью о финансовой пирамиде helix. Много интересного можно без труда найти в интете. Видимо, этот Нагута ,бывший ммм-щик, млм-щик и т.п. решил таки деньги облапошенных лохов вложить в настоящий бизнес. Интересно будет понаблюдать, чем это все закончится и когда. И на кого оформлен этот комплекс построенный.

 2. Тільки не пишуть які ціни для дітей

  • Такое впечатление что Helix Land они сделали исключительно для себя( обычным людям с средними зарплатами там нечего делать… Во-первых у них дорого!!! поэтому с детьми там долго не побудешь, во-вторых как то все бестолково сделано… Начну сначала: в гардеробе не хватает номерков на всех, вешалок свободных полно, а вот номерков нет (РЕАЛЬНО ВПЕРВЫЕ С ТАКИМ СТАЛКИВАЮСЬ), так что стой и жди, когда кто-то надумает забрать свои вещи. Еще нужно регулярно о себе напоминать, а именно о том что ты раньше пришла того дяденьки, курточку которого только повесили, ведь то что ты стоишь с двумя детьми роли не играет! И только после того как начала возмущаться для меня тут же нарисовался номерок. Так настроение было подпорчено уже возле гардероба…
   После этого отправилась на кассу закинуть деньги на карточку, это было без проблем, несколько минут и пошли дальше. Аттракционов много, все светятся, играют, реально самой интересно стало, что к чему)
   Первым делом решили покататься на машинках, их стоимость 30 гривен, вроде недорого, но сам процесс катания длится максимум 5 минут, только входишь во вкус, а уже приходится вставать… так и хочется спросить: « а что жалко, что ли что бы процесс катания занял хоть 10 минут?»
   Игровые автоматы манят к себе, но многие из них попросту бестолковые, в них не понятно как играть, а в некоторых автоматах так вообще деньги выбрасываются на ветер, ты платишь за игру, а шарик застрял на 5 секунде и все, стой и жди пока время закончится… а стоимость их то по 15 гривен…
   Еще поиграли в аерохоккей, люблю в него играть, да и цена не большая – 15 грн, но и тут есть одно но: на игру дается примерно 130 секунд (точное время не скажу, так как не сразу заметила его отсчет), начали играть, после счета 7:2 аерохоккей выключился, и это не смотря на то, что у нас оставалось 69 секунд!!! Ну деньги же я платила не за 7 голов, а за время, на протяжении которого я могу поиграть! Опять получилось – ободрали на пустом месте… а если бы за 20 секунд было 7 голов, тоже деньги на ветер?
   В Helix Land есть положительные моменты, например мне очень понравилась зона для самых маленьких, ребенку там есть чем заняться и действительно интересно и безопасно. Я с ребенком наигралась от души, ему было что делать, а мне было просто интересно за ним наблюдать и помогать. Вообще огромный плюс за то, что в стоимость билета входит не только эта зона, но и двухэтажный детский лабиринт, «сетка», «клетка» (кто как называет), так что за 30 грн можно целый час играть и там, и там. Но и здесь есть одно но, этот час нужно только там и сидеть, иначе попросту потеряете время и деньги.
   В заключении хочу отметить – 200 гривен потратили, с огромной натяжкой, всего за час, это на двоих деток! так что если у вас есть лишние деньги – заходите, развлекайтесь, но в качестве бюджетного варианта для времяпровождения с детьми это место точно не подойдет, дорого(

 3. Ой, як я не люблю, коли російську баню називають руською. Вона не має нічого спільного ні з римськими і візантійськими термами, ні з словянськми (руськими) лазнями. Російська баня – це один з різновидів фіно-угорських саун.

  Ніколи не називайте російське руським. Русь була Київською і Галицькою, а не Московською

  • Як і російська мова нічого не має спільного з руською (староукраїнською) мовою.

   • Російска мова як і українська має багато спільного з староруською мовою, мовою на якій співають вірую настоящі православні люди але тобі даун це незрозуміти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.