У Симчишина розірвали договір на оренду парковки на привокзальній площі залізничного вокзалу

Хмельницька міська рада розірвала договір на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування №113 від 30.11.2012р., укладеного з фізичною особою-підприємцем Бабієм Олександром Анатолійовичем.

Таке рішення виніс Господарський суд Хмельницької області 17 грудня, повідомляє прес-служба міськради.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

У прес-службі додали, що орендар своїми діями порушив відразу декілька пунктів укладеної угоди. Зокрема, підприємець був зобов’язаний дбати про безпеку дорожнього руху на території майданчиків для паркування, згідно затвердженої схеми розташування автомобілів, дотримання правил екологічної безпеки, санітарних норм, режиму роботи, встановленого рішенням виконавчого комітету.

Проте, наразі в’їзд на майданчик для платного паркування, що розміщений на території привокзальної площі залізничного вокзалу, зі сторони Хмельницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» на вул. Проскурівській – заблокований.

Крім того, виникли значні перешкоди для власників автомобілів, котрі бажають виїхати на вул. Шевченка, постійно об’їжджаючи територію майданчика. Через неможливість прямого проїзду, водії транспортних засобів створюють при цьому великі затори.

Також створюються значні перешкоди для оперативного під’їзду до залізничного вокзалу спеціалізованих (профільних) автомобілів або техніки при виникненні надзвичайних ситуацій та проведенні спецоперацій.

Усі претензії влади міста неодноразово направлялися до орендаря Олександра Бабія. Однак підприємець не реагував на них та не робив нічого, щоб виправити ситуацію.

Довідка НГП. 10 листопада 2012 року конкурсний комітет з надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування оголосив переможців на оренду парковок у Хмельнциькому.

ФОП Олександр Бабій переміг за “лотом” №1. Йому відійшло обслуговування двох парковок за адресами: Південна та північна сторона проспекту Миру (від вул. Трудової до АЗС), розрахована на 47 паркомісць і на привокзальній площі залізничного вокзалу.

Натомість конкурс за “лотом” №1 відбувався у неконкурентний спосіб, оскільки крім ФОП Бабія ніхто більше не подав заявок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. браво! просто браво!

  • Чернилевский молодец. У нас во дворе дома на встрече в предвыборную гонку рассказал о принятых шагах по разорванию договора на парковку возле вокзала и сказал, что в декабре уже будет решение суда положительное, так как доводы собраны очень веские и документы тщательно подготовленные. Молодец Чернилевский.

   • анонімний ти реально дебіл. ти хоч в курсі що парковка належала тещі депутата Певнева – а це кращий друг і ондпартієць Чернилевського. вони разом кілішували і суд то просто розвод для лохів, як ти.

 2. Супер, нам часто приходиться їздити на залізничний вокзал у мене дочка студентка навчається у Києві, підїхати до вокзалу підчас відправки або прибуття потяга можливості немає, авто приходилось ставити біля погранакадемії, і волокти на перон речі. Симчмшин респектЮ чергова схема Сергія Мельника накрилась мідним тазом. О.С. так тримати!!!

  • прийшли і зробили. тому слова подяки справедливі

  • “пане” СЕРГІЮ! ви навіть “ХВАЛЕБНУ ОДУ” не можете написати без помилок!!! краще б сиділи тихенько та не показували б свою безграмотність !!! мені дуже соромно —ви ж навчалися в першій школі …а допускаєте такі помилки…!!!

 3. Ну як діти, ій-бо! Якщо рішення від 17 грудня, то позовна заява подавалася щонайменше в вересні або жовтні, і до чого тут СИмчишин, це раз. Рішення першоі інстанціі вступить в силу через 10 днів, якщо не буде апеляціі, це два. Розгляд апеляціі- ще кілька місяців, це три. Ну насправді: ” крічалі женщіни ура і в воздух чепчики бросалі!!”

  • може і раніше, але юристи виконкому по різному ведуть себе в судах. такі справи завжди програвали.
   Симчишину дійсно респект

 4. Парковку нужно оставить в комунальное пользование. Упорядочить и собирать деньги на благоустройство города. Это нормально. А если только убрать – это просто попса…

  • В комунальну власність? Там де готівка в КП, то все добре в директора, головбуха і вище потічок. Базари, спортшколи. аптеки. Подивіться результати їх діяльності. Це сміх.

 5. Спасибо

 6. Дитина ходить в садік на виставці, Зжовтня було холодно, ходили на прийом до всіх, ніхто не допомагав, всім байдуже, бо їхні діти в садік не ходять. Десь десять днів назад в садочку жара, питаю виховательку як це так за два місяці тепло зробили. вона каже, приїхав Семчишин попробував батареї, на другий день зразу зробили жару.

  Того дякуємо нашому меру за роботу і не байдужість до наших дітей.

 7. Порядок в місті за 2 тижні є

  • Як змінилися коментарі свободівських писак))) Раніши кляли усіх, зараз підлизують))). Безробітні сидять та за лизання хочуть на роботу в якесь управління чи підприємство.

 8. Ця парковка взагалі-то зайва на привокзальній площі. Приїздять гості, і що бачать, купа машин і памятник Богдану Хмельницькому заставлений машинами, це не нормально. Треба зробити нормальну і гарну площу. Памятник, а навколо машини це …….. ну просто ………

  • Парковка строилась за деньги города.
   За наши деньги.
   Почему я уезжая на сутки должен платить кучу грн?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.