Святий Миколай принесе подарунки від хмельничан дітям зі сходу

Профспілкові активісти та ветерани фіскальної служби Хмельниччини ініціювали проведення гуманітарного проекту «Подаруй дитині зі сходу свято»,  приуроченого Дню Святого Миколая, до якого долучилися парафіяни та священики  храму Христа Царя Всесвіту.

Проект має на меті подарувати дітям справжнє свято, допомогти їм повірити у добро та казку. Для цього активісти зібрали подарунки та все найнеобхідніше, а це: канцелярське приладдя, засоби особистої гігієни, солодощі, елементи одягу, а ще льодяники з посмішками та м’які іграшки.

«Різдвяні свята, новорічні свята – це час «творити благо», тобто, добро для тих, кому його не вистачає. А не вистачає  цього добра дітям зі східного регіону України, які  мріють про можливість відчути тепло, любов і опіку. Кожен з цих дітей, що опинились у кризовій життєвій ситуації, має бути сповнений віри в Божу і людську доброту. І завдяки нашій опіці вони зможуть переконатись в цьому – оточуючі їх люблять і не залишать в біді!»,- зазначив настоятель парафії Христа Царя Всесвіту отець Анатолій Білоус.

На переконання організаторів, дана акція стане початком наступних святкових подарунків для хлопчиків і дівчаток з Донбасу. А нинішній  благодійний вантаж, який відправлено автомобілем у зону АТО, отримають діти з Краматорська Донецької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.