На території хмельницького ліцею-інтернату незаконно зводять багатоповерхівку

Незаконне будівництво на території Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки виявили фахівці Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області.

Як повідомляє “Поділля-Центр”, елітний навчальний заклад  надав приватній фірмі права користування земельною ділянкою площею 1,3 га для здійснення будівництва багатоквартирних житлових будинків  без проведення продажу на конкурентних засадах,  як це передбачено земельним законодавством України.

“Вказана земельна ділянка належить територіальній громаді міста Хмельницького в особі Хмельницької міської ради та перебуває у постійному користуванні Ліцею-інтернату. Відповідно до норм Земельного кодексу України договір про суперфіцій повинен укладатись власником земельної ділянки (Хмельницькою міською радою), натомість Хмельницькою міською радою в листопаді 2014 року лише надано згоду на укладення Ліцеєм- інтернатом відповідного договору з фірмою”, – наголошується у прес-службі інспекції.

Слід зазначити, що Хмельницькою обласною радою у вересні 2012 року прийнято рішення щодо спорудження багатоповерхового житлового будинку та укладено в листопаді 2013 року з Ліцеєм-інтернатом та приватною фірмою трьохсторонній договір про організацію спорудження багатоповерхового житлового будинку, згідно якого обласна рада виступає замовником будівництва не будучи при цьому власником земельної ділянки, що суперечить нормам не лише земельного законодавства, а і Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

У інспекції кажуть, що  незважаючи на порушення законодавства, будівництво житлових будинків на земельній ділянці ліцею-інтернату триває до нині.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Берекі не звикати землю під будівництво продавати, він це робив , коли був ректором педакадемії

    • Козак, ти повний дурень. Берека не керує ліцеєм-інтернатом. Ліцеєм керує Курманський Юрій Іванович.

  2. Курманський Юрій Іванович – цікавий тіпок його виперли з посади начальника міського відділу освіти за зловживання, С. Мельнік прикрив, щоб його не посадили, то він тут “влип” надіюсь накінець йому прийдеться відповідати.

    • За минулих пару років усяким управлінням та установам було надано велику кількість земельних ділянок, які вони по договору суперфіцію надали забудовникам. Забудовники, як правило, максімум можуть “віткотити” 15+1% площі(декілька квартир, чи коммерційних приміщень) на управління, чи установу. Тому, треба жорсткий звіт, віт управлінь та установ- кому вони розподілили квартири!!!!! Чи тим, хто нуждається, чи тим хто використовує посаду!!!!

  3. А Фасоля що забув де робить?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.