Німці вже чотири роки не можуть приватизувати землю під хмельницьким заводом “Термопласт”

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Хмельницького Олександра Симчишина з представникам німецького підприємства “Дювельсдорф Україна” Адольфом та Яном Дювельсдорфами. Впродовж останніх чотирьох років у німецького підприємства, що викупило один з цехів заводу ВАТ “Термопластавтомат”, триває тяганина з приватизацією землі під цехом підприємства.

Згідно з німецькими правилами, спочатку отримують землю зі всіма комунікаціями, а вже потім будують на ній приміщення підприємства. Насправді ж земля під цехом лишилась у міській власності.

Олександр Симчишин наголосив, що начальник управління земельних ресурсів та земльної реформи Сергій Самишкін отримав вказівку якнайшвидше вирішити проблему в рамках правового поля. Міський голова ljlfd, до німці сподіваються на приватизацію земельної ділянки, проте місто наполягатиме на довготривалій 10-річній оренді.

Довідка НГП. ТОВ “Дювельсдорф Україна” виробляє сільськогосподарську техніку на території Хмельницького вже чотири роки та має 70 найманих працівників.Цього року було випущено продукції на 25 млн. грн.

Впродовж 2015 року “Дювельсдорф Україна” сплатило близько 1,5 млн. гривень єдиного соціального внеску та 631 тис. ПДФО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Ми хочемо в Європу, але до себе її не пускаємо.

  2. А чего это немцы должны приватизировать нашу землю? Пускай берут в аренду, в долгосрочную. Это кто такой умный решил раздавать украинские земли иностранцам? За какими такими немецкими правилами? Вы попробуйте у них что-нибудь приватизировать, только купля-продажа за очень большие деньги и то не всем.

  3. правильно Симчишин каже – оренда і гроші в бюджет

    • Та хто ж їм дає, навіть в оренду довгострокову. Ви б самі вкаладали б гроші в серйозне будівництво на земельній ділянці, яку вам нарешті обіцяють дати в оренду на 5 років (обіцяють, а чи дадуть?). І звідки ж тоді візмуться серйозні іноземні інвестиції?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.