Головбух хмельницької ТВК додатково підробляла на виборах всупереч закону

Головний бухгалтер Хмельницької міської виборчої комісії Лариса Чуча поєднувала займану посаду з членством у дільничній виборчій комісії №681535 на мерських виборах у Хмельницькому, що суперечить закону про місцеві вибори.

Відповідне роз’яснення дала Центральна виборча комісія, яке опублікував у своєму блозі на НГП заступник голови міської ТВК Віталій Швед.

scaned_document-12-18-032

Центрвиборчком зіслався на Порядок залучення фахівців та технічних працівників для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень виборчоих комісій під час підготовки та проведення місцевих виборів (затверджений Постановою ЦВК від 10 вересня 2015 року), які не можуть одночасно працювати членами виборчих комісій.

“9 жовтня 2015 року при формуванні складу дільничних виборчих комісій для проведення голосування 25 жовтня 2015 року мною в присутності голови Хмельницької міської виборчої комісії Квасницького В.В., члена Хмельницької міської виборчої комісії (на звільненій основі) Білана В.С. , юриста комісії Гетманюка О.В., інших присутніх, було виявлено порушення Закону України «Про місцеві вибори», а саме: головний бухгалтер Хмельницької міської виборчої комісії Чуча Л.О. не мала права одночасно бути членом дільничної виборчої комісії. Однак, моє зауваження було проігнороване”, – наголосив Віталій Швед.

Заступник голови ТВК додає, що на місцевих виборах також підробляла бухгалтер Хмельницької міської виборчої комісії Катерина Андрійчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.