ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині понад 13 тисяч офіційно безробітних. Серед безробітних понад 56% становили жінки, 41% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 44% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 10,5 тисячі осіб.

Як зазначають в обласному центрі зайнятості, ситуація на ринку праці області характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (продавець, кухар, офіціант, охоронник, молодша медсестра); робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин; кваліфікованих робітників з інструментом (тракторист-машиніст с/г виробництва, тракторист, водій, столяр, слюсар-ремонтник, швачка.). Крім того, є потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Протягом-січня листопада 2015 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 19,7 тисяч вакансій. Навантаження на одну вакансію за 11 місяців становило 2 особи. Середній розмір оплати праці становив 1704,5 гривні.

У Славуті збирають проекти пам’ятника полеглим за свободу. У Славуті проводять конкурс на кращий проект пам’ятного знаку полеглим за свободу України. Метою конкурсу є визначення ескізного проекту зазначеного пам’ятного знаку, який підкреслюватиме гідне вшанування пам’яті загиблих. Умовою ескізу повинно бути зображення полеглих під час проведення антитерористичної операції воїнів Славутчини.

Конкурс триватиме до 1 березня 2016 року. Ескізи потрібно надавати до управління інформаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого комітету Славутської міської ради.

У Хмельницькому продовжують боротися з бабусями на стихійних ринках. Поліція Хмельницького знову активізувала роз’яснювальну роботу з приводу недопущення продажу товарів на стихійних ринках.

“Спочатку року нам вдалося подолати це явище біля обласної філармонії, продавцям надали місця на ринку “Ранковий”. Зараз докладаємо усіх зусиль, щоб очистити тротуари дорогою до овочевого ринку. Міська влада запевнила продавців, що для них також організують місця і просить їх припинити торгівлю із землі”, – зазначив у ФБ начальник міської поліції Валерій Онісьєв.

Відповідно ж законодавства – статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях – тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Торгівля ж промисловими товарами штрафується від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А коли ж будут потрібні токарі, слюсарі, інші станочники, інженери… , тобто виробничники, та шкільні педагоги і наукові співробітники накінець? Нажаль, наслідком т.з. революції стало руйнування виробництва, яке останнім часом хоть жевріло.
    І взагалі, ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість (до тих, хто вже встиг накрасти) основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції”, тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах. І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні. В кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.