Проректор Параска запевняє, що він не технічний кандидат на посаду ректора ХНУ

Проректор з наукової роботи ХНУ Георгій Параска запевняє, що він не технічний кандидат на посаду ректора цього ВНЗ. До того ж сам він вважає, що його шанси обійняти цю посаду – реальні.

Про це сьогодні він заявив на прес-конференції для місцевих ЗМІ.

За його словами, зважаючи на успішний досвід та продуктивну роботу на посаді проректора з наукової роботи, колеги можуть підтримати його кандидатуру і на виборах ректора. Вони відбудуться 29 грудня цього року.

Фото з "Фейсбуку"

Фото з “Фейсбуку”

Наразі точно відомо, що за цю посаду буде також змагатись чинний ректор ХНУ Микола Скиба. Інші кандидати будуть опубліковані в рішенні конкурсної комісії МОН України у найближчі дні: 16-17 грудня.

Георгій Параска вважає, що завдяки новому закону “Про вищу освіту” Хмельницький національний університет може зможе вийти на новий рівень автономності та самостійності. Акцент у своїй діяльності науковець планує зробити на підвищенні конкурентоспроможності ХНУ.

За його словами, університет вже зараз готує спеціалістів найкраще на Поділлі. Проте в планах боротьба за іноземних студентів, коледжі та технікуми.

Параска стверджує, що має достатньо досвіду, фаховості, бажання та сил аби вирішити всі проблемні питання університету впродовж одного-двох років. Це стосується і корупції у стінах ВНЗ.

“Для ефективної боротьби з корупцією весь професорсько-викладацький склад має зрозуміти, що без викоренення цього ганебного явища, університет втратить абітурієнтів, робочі місця та будь-які перспективи. Керівник ВНЗ має будь-яким способом донести до колективу, що викоренення корупції – це питання життя вищого навчального закладу”, – претендент на посаду ректора ХНУ.

Його кандидатуру підтримують також і колеги. Доктор технічних наук, завідувач кафедри хімії Світлана Карван зазначила, що саме Георгій Параска був координатором проекту, в рамках якого ХНУ днями отримав грант від Міністерства закордонних справ Польщі на створення спеціалізованої лабораторії дослідження мінералів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Параска как и Скиба – редкостной пробы взяточники , а также , крайне слабые фигуры , особенно , если оценивать их как “ученых” . Например , Скиба защитил кандидатскую по теме “износ подошв обуви ” , а докторская была уже чистой формальностью /он уже был ректором/ . Параска защитил кандидатскую по теме “натяжение нити в ткацком станке” и вел уроки по промышленной вентиляции , докторская же его – весьма сомнительна – с “польским” душком …В общем оба – горе ученые провинциального разлива , а вот , что касается взяток со студентов /разумеется через Драпаков и др ./ , своих родственников пристроить _ это четко профессионально .

 2. Чимало правди є в словах Віталія.

  Додам, що проректор страждає на амнезію, бо “випадково забув” третього кандидата. Перед яким його тьмяний вогник гасне, бо 3-й: молодий, дієвий, результативний, не корумпований доктор наук, професор, завідувач кафедри.

  Сьогоднішнього ректора, з яким Параска на посаді проректора пропрацював більше 15-ти років, він активно обливає брудом (обгаджуючи при цьому весь університет), а про 3-го кандидата сказати боїться, бо немає чим крити.

  На смітник такого проректора і кандидата.

  • Ну якщо вже на смітник, то обох кандидатів, так як третій, а якщо бути точною, то третя, дійсно людина молода, розумна та амбітна жінка. А на рахунок того, хто кого обливає брудом, то саме це робить Скиба, обливаючи брудом Параску. Хто з якого боку бачить!

 3. Скиба и Параска – два сапога пара – оба вороватые мазурики . Это вам скажет любой преподаватель . В свое время , если кто помнит , Скиба проходил по уголовному делу /подписанные им дипломы иностранных студентов задержанных на границе и , как выяснилось – не учившихся в ХТИБО /, тогда он был проректором по работе с ними же . А если Параску выбрать в ректоры – обнищает весь вуз /Параска всю свою сознательную жизнь занимался торговлей , точнее , фарцовкой на польских базарах/, а не наукой . Выбирать надо не барыгу и не вора , а ученого….

  • Ну, во-первых, Скиба действительно был замешан в уголовном деле и в те времена, если быть точным, был не проректором, а деканом по работе с иностранными студентами. Во-вторых, как раз Параска, с его хваткой, не “профукал” бы ни колледжи, ни иностранных студентов, как это сделал Скиба, а уж про его научные достижения судить точно не вам, Виталий!

   • Параска “имеет хватку” з откровенному вранью! На это он мастак. Еще мастак приписать себе чужие заслуги.
    Грант на лабораторию минералов они Параске приписали. Свадебным генералом он был, а вопросы решал настоящий професор.

    • Вы правы. После смерти Шалапко Ю.И. его заслуги приписывает себе товариЩ Параска

 4. Смешно читать эти ваши комментарии, сразу понятно чьи представители комментируют, где Скибыны, где “третьего” кандидата. только вот представителям Параски на ваши комментарии плевать, им некогда писюльки писать, они делом занимаются.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.