У Ярмолинцях видали книгу, присвячену майданівцям і воїнам АТО

У Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці відбулась презентація книги під назвою «Щоби не впала Україна на вщент розбитії коліна».

Майже рік книга готувалася до виходу в світ. Видання містить поезію та прозу ярмолинчан про події, що випали на долю українців за останні роки:  Майдан, революція Гідності, участь у бойових діях на Сході нашої держави… 19 авторів – поетів, членів літературного клубу «Автограф», членів «Конгресу літераторів України», жителів Ярмолинеччини силою слова достукуються до сердець читачів, змушують їх переживати переломні події  в історії нашої незалежної держави.

Спонсором видання збірки став волонтер, один з героїв вірша Жанни Олійник, голова ГО «Правий сектор Канада» Петро Шкільник. Книга видана у м. Хмельницькому  у видавництві ПП Сторожука О.В. У ній вміщено кольорову укладку з зображенням світлин загиблих в зоні АТО героїв – ярмолинчан. На презентації книги були присутні всі поети – автори книги, вдова Мирослава Костишина Світлана, родичі загиблого в зоні АТО поета Юрія Борбуцького, представники влади та громадськості, учнівська молодь. Ця збірка є своєрідним пам’ятником  Героям, тим, котрі відійшли у Вічність і тим, які нині стоять на захисті нашої Вітчизни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.