На Хмельниччині влада пише програму “Шкільне молоко”, щоб покращити фізіологію дітей

На Хмельниччині приступили до розробки обласної програми “Шкільне молоко”.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Конончук, прораховується два можливих варіанта реалізації програми. Перший – закупівля пастеризованого молока із молокозаводу. Другий – купівля молока від товаровиробника зі встановленням у нього обладнання для пастеризації.

“На сьогодні більшість учнів не отримають у достатній кількості необхідних вітамінів та мікроелементів. Одним із замінників може слугувати коров’яче молоко, якого щодня школяр повинен випивати склянку”, – наголосив посадовець.

Вадим Конончук зауважив: якщо вдасться програму “Шкільне молоко” погодити з усіма контролюючими структурами (СЕС, ветслужбою тощо), то її запуск спочатку розпочнуть на базі міських навчальних закладів.

Що стосується кошторису програми, то наразі загальна сума поки не озвучується.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. НАВІЩО ПРИДУМУВАТИ ВЕЛОСИПЕД ЯКЩО НА НЬОМУ ВЖЕ ДАВНО ЇЗДЯТЬ….! ТАК ЯК НАВІЩО ПРИДУМУВАТИ ПРОГРАМУ ПРО ШКІЛЬНЕ МОЛОКО –ЯКЩО ЩЕ В РАДЯНСЬКІ ЧАСИ ШКОЛЯРАМ ОБОВ”ЯЗКОВО ДАВАЛИ СКЛЯНКУ МОЛОКА…ПРАВДА –МОЛОКО ТОДІ БУЛО КИП”ЯЧЕНИМ А ТЕПЕР БУДЕ ПАСТЕРИЗОВАНИМ….

  2. B радянські часи ще давали дітям риблячий жир зранку (гидота), але корисна )). Тепер всі приймають у капсулах – дуже корисний продукт.
    Колись, завдячуючи Надії Крупській, давали таблетки с йодом, та рекомендували вживати йодовану сіль -теж для розвитку розумових здібностей у дітей.
    Зранку в дітсадках і навчальних класах видовали по маленькій жовтій кульці – полівітамінці. Таким чином підвищували іммунітет дітей.
    А амереканці ще й годують дітей зранку бутерами з оріховими пастами (арахіс, фундук, миндаль, грецкий – залежить від соціальних можливостей громади ), або з арахісовим маслом. Теж дуже корисно для розумового розвитку , хочь і калорийно.Но тільки зранку, і не багато, і звертаючи на аллергенність.
    Треба дбати про майбутнє дітей по справжньому, а не шукати засоби обналу бюджетих або меценатских коштів

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.