Симчишин почав звільняти керівників департаментів міськради

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин підписав ряд розпоряджень про звільнення посадовців структурних підрозділів.

Зокрема, з посади начальника управління освіти звільнено Валерія Олійника, “в зв’язку з переводом на роботу до Хмельницької районної державної адміністрації”.

Прийнята відставка Олексія Дьоми з посади директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів за власним бажанням.

За угодою сторін звільнені начальник фінансового управління Наталія Степанова і начальник управління транспорту та зв’язку Петро Кузьмін.

Нагадаємо, що раніше було заявлено про заміну 80% керівників управлінь та департаментів міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. ну нарешті

 2. ТЕПЕР УСІХ ЗВІЛЬНЕНИХ НАЧАЛЬНИКІВ ПОСТАВЛЯТЬ НА БІРЖУ І ВОНИ СПОКІЙНО БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ ГРОШІ ВІД ДЕРЖАВИ….. ВІДПОВІДНИХ ПАСАД ЇМ НЕ ЗНАЙДУТЬ І ВОНИ ПРЕСПОКІЙНО ПРОБУДУТЬ НА ОБЛІКУ ВІДВЕДЕНИЙ ТЕРМІН….

 3. Симчишину +, чистить агвієві конюшні.

 4. Чому діючий приватний підприємець до цього часу очолює комунальне підприємство “Хмельницькбудзамовник” ?

  • Це не державна служба.

  • А кого ж поставлять на їх місце. Таких бестолкових, як от цей Олег, який навіть не знає відміни у юридичному статусі між держслужбовцями, посадовими особами місцевого самоврядування та просто працівниками комунальних підприємств. Тим більше, що здається, що я цього Олега знаю, і якщо його поставити, то буде повний …. А вчора бачив інтерв’ю нового заступника мера – Гончарука. Повний 3,14здец (цитую майже дослівно) – у бані з потолка торчить металична проволока”. Хоть би перед інтерв’ю поспілкувався з фахівцями.

 5. звільнення Дьоми це дуже вдале рішення.

 6. підтримую, чекаю ще звільнення Івашка та Василишина

  • Теж підтримую, але на жаль, поки що не бачу адекватної вимогам часу і фахової заміни їм. Щось від тих “нових”, хто прийшов, на підставі того, що відомо про них, та їх перших інтерв’ю поки що тільки негативні враження. При цьому, Нестерука необхідно розглядати окремо, на мій погляд він якраз адекватний.

 7. Дійсно, фахової заміни не видно. Хочаб візьміть для прикладу 28 річного безробітного Гончарука. В нього хіба є мінімальний досвід роботи, він знає як працювати з людьми, він управленець? Йому ще треба самому повчитись в тих керівників, яким він сьогодні пропонує звільнитись. Ой накерує ця команда однодумців!!!!!!!!

 8. Поживемо, побачимо. Але щось не чути ніяких загальних обговорень кандидатур, як обіцяв вчитель історії, а сьогодні мер. Мабуть “Свободних” на загальне обговорювання не виносять, табу.

  • На днях бачив по місцевому телебаченню інтерв’ю з цим Гончаруком. Було одночасно і смішно і дуже сумно. Він навіть розмовляти на літературній / діловій мові не вміє. А щодо його його “фахової” розповіді про стан котельні № 1 (попробую дослівно): “… з потолка торчать металичні провода…”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.