Протягом 2016-2018 років медзаклади Хмельниччини мають бути забезпечені дороговартісним обладнанням на суму 303 млн. грн

Протягом 2016-2018 років медзаклади Хмельниччини мають бути забезпечені дороговартісним обладнанням, медикаментами і виробами медичного призначення на суму 303,4 млн. грн.

Така загальна цифра закладена в однойменній обласній програмі, яку депутати планують затвердити на сесії обласної ради 22 грудня.

Запровадження цієї програми продиктоване недостачею медзакладах первинної ланки області ЕКГ-апаратів, гінекологічних крісел, ваг медичних, наборів для надання невідкладної допомоги, повноцінних сумок-укладок, сумок-холодильників, одноразових гінекологічних та хірургічних наборів, комплектів обладнання для офтальмологічного та ЛОР оглядів.

Також недостатньо лікарнях краю флюорографічного обладнання, мамографів, наркозно-дихальної апаратури високого класу, апаратури для моніторування стану хворих, сучасного лабораторного обладнання тощо. Значна частина автомобільного парку лікувально-профілактичних закладів, особливо у сільській місцевості, зношена.

Розробник програми, обласний департмант охорони здоров’я прогнозує, що після успішної реалізації знизиться рівень захворюваності населення працездатнотного віку хворобами системи кровообігу до 480 на 10 тис. відповідного населення.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Знову вкрадуть гроші. Департамент це корупція Цуглевича-мафія.

  2. Для чого вам той Цугелевич,дайте спокійно йому впроваджувати реформи.Вам всі погані,Василишени,Свестуни,Янчуки,достатньо,пишуть всенездари.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.