ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Хмельничани обиратимуть керівників мікрорайонів. Незабаром у Хмельницькому відбудуться конференції із виборів голів та членів комітетів самоорганізації населення мікрорайонів. Хмельничан запрошують долучитися до голосування. Як повідомляють у міській раді, зібрання пройдуть: Ружична – 25 грудня о 18.00 в приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 19, вул. Кам’янецька, 164; Лезневе – 26 грудня о 12.00 в приміщенні середньої загальноосвітньої школи №13, вул. Профспілкова, 39; Гречани – 26 грудня о 15.00 в приміщенні СКЦ «Плоскирів», вул. Курчатова, 90; Книжківці – 27 грудня о 12.00 в приміщенні клубу мікрорайону, вул. Карбишева, 1.

До виправної колонії передали цукерки, начинені наркотиками. Пакунок із “сюрпризом” надіслали до Райківецької виправної колонії кілька днів тому. Як повідомляють в обласній пенітенціарній службі, посилка була адресована 33-річному засудженому з міста Калуш Івано-Франківської області, який зараз відбуває покарання в установі. Працівники Райківецької виправної колонії виявили всередині цукерок «Корівочка» 7 таблеток овальної форми білого кольору невідомого походження. Посилку було вилучено.

У Хмельницькій міській раді буде 80 відсотків кадрових змін. Більшість керівників управлінь і департаментів міської ради буде звільнено. За словами заступника Хмельницького міського голови Володимира Гончарука, кадрові зміни будуть у 80 відсотків випадків, одиниці начальників залишаться на своїх посадах.

Деякі начальники уже самі розуміють, що потрібні зміни, і пишуть заяви на звільнення. До прикладу, директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, начальники фінансового управління та транспорту та зв’язку.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Щодо кадрових змін:
    А будуть “люструвати” поставлених Мельником керівників комунальних підприємств м. Хмельницького. Там є досить одіозні фігури, наприклад бувший начальник Управління житлово-комунального господарства міста, а теперішній начальник БТІ Шаповал О.І. Відповідний закон їх може і не стосується, але ж є нагальна необхідність.

    • Щодо кадрових змін:
      А чи будуть “люструвати” поставлених Мельником керівників комунальних підприємств м. Хмельницького? Адже там є досить одіозні фігури, наприклад бувший начальник Управління житлово-комунального господарства міста, а теперішній начальник БТІ Шаповал О.І. Відповідний закон їх може і не стосується, але ж є нагальна необхідність. Так згаданий Шаповал, коли працював начальником УЖКГ, придбав 2-поверхову дачу в Дубово та не саме дешеве легкове авто “Мерседес”. Є також обгрунтовані підозри у тому, що він мав зиск з розбирання розташованих на розі вулиць І.Франка і Толстого (за церквою та повздовж вул. Толстого) господарських споруд військового містечка, а також з демонтажу та реалізації сталевих ємностей розташованого напроти центрального автовокзалу бувшого військового складу палива.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.