Заступник мера розповів про фінансові втрати Хмельницького у 2016 році

Заступник міського голови Хмельницького Андрій Бондаренко розписав про втрати місцевого бюджету у 2016 році.

Відповідні розрахунки наведені на його сторінці у “Фейсбуці”.

За даними Бондаренка, наступного року Хмельницький недоотримає 55% єдиного податку (близько 60 млн. грн); не буде субвенції на компенсацію за пільговий проїзд та інші пільги (зв’язок, гірничий закон, капремонт житл. буд. тощо) – втрати становлять близько 24 млн. грн; відсутня субвенція на відшкодування різниці в тарифах.

Також врізається з держбюджету медична субвенція – на 80% (з 175 до 38 млн. грн).

Заступник мера наголосив, що “в якості “компенсації” місцевим бюджетам пропонується максимальна ставка податку на нерухомість в 3% мін. з/п (діюча ставка у Хмельницькому – 0,5%). Навіть якщо міська рада і підніме ставку в 6 разів до максимальної, то це компенсує лише 22 млн. До того ж пропонується оподатковувати елітне житло, комерційну та складську нерухомість”.

“Складається враження, що задум центральної влади наступний: уряд має виглядати “реформатором”, а місцеві ради ставлять в ситуацію “ножиць”: або піднімайте ставки податку на нерухомість і оренду землі, тарифи на проїзд і ком. послуги, або не будете за що утримувати бюджетну сферу, транспорт та комунальне господарство. В будь-якому разі органи місцевого самоврядування будуть “поганими”, – припускає посадовець.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Так уходите.

 2. НЕ крадіть і вистачить грошей,або уходьте

  • Люди тільки приступили до роботи, а ти вже рот відкриваєш. Чоловік правду каже

   • Очень хорошо знаю эти выкрутасы. люди только приступили.., это правда. но то что Бондаренко сказал это готовит почву для перекидывания всех бед на правительство. Все время не дополучал город, не чем не лучше и не хуже ситуация.

 3. Вы хотели “Свободу” – получите!

  • хотіли, отримали, далі що? поки повністю задоволені, працюють краще чим очікували

 4. все в стилі “Свободи”: бла-бла-бла і винні всі навколо

 5. Подивіться в інтернеті Львів, Теонопіль, Луцьк, Рівне, Вінниця вже розмістили проекти міських бюджетів на 2016 рік. А наші все на око прикидають і наперед шукають винних. Я офігіваю, мама!

  • бачив тарифи на проїзд? то подивися, 4 грн і 2,5 тролейбус.
   бачив ставку податку на нерухомість? 2% в нас зараз 0,5%. готовий платити в 4 рази більше?
   офігівай дальше. мама

 6. Чего плакать, ситуация лучше чем была когда-либо. Нет регионов, которые бы гнобили, полномочия возвращены, только работать, если уметь конечно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.