На купівлю квартир сім’ям учасників АТО гроші додасть Хмельницька міська рада

На придбання житла для одного з бійців АТО додасть гроші Хмельницька міська рада.

Про це на сьогоднішньому засіданні виконкому заявив міський голова Олександр Симчишин.

Раніше місту з державного бюджету було виділено 1 млн 626 тисяч гривень на придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів ІІ групи.

Одну квартиру вже придбали у листопаді, а тепер ще дві квартири отримають родини Олександра Співачука, який загинув поблизу Іловайська та Анатолія Суліми, який служив у санроті загинув в районі Дебальцевого. Рідним загиблих компенсують з державного бюджету вартість придбаних квартир площею до 58 кв. метрів, решту вони мають можливість доплатити самі.

Олександр Симчишин зазначив, що Хмельницький – чи не єдине місто, яке не змогло засвоїти кошти на житло для сімей АТОшників.

Ситуація з четвертою квартирою ускладнюється тим, що з моменту виділення коштів з держбюджету сімейний стан одного з бійців змінився: він встиг одружитись та завести дитину. Якщо раніше його сім’я претендувала на однокімнатну квартиру, то тепер на двокімнатну, а розрахунок коштів залишився попереднім. До того ж кошти треба освоїти до 20 грудня, інакше вони повернуться в державний бюджет.

В управлінні комунального майна зазначили, що варіантів придбання житла за раніше обрахованою вартістю 7338 гривень за квадратний метр – немає.

Олександр Симчишин наголосив, що управління має два тижні часу для того щоб вирішити це питання.

“Керуюча справами доручення по цій ситуації отримала. Можливо ми навіть з міського бюджету внесемо дольову участь, кошти є. Маємо відшукати варіанти, при потребі винесемо на сесію та винесемо зміни до бюджету”, – зазначив мер.

У Хмельницькому поліпшення житлових умов потребують ще 9 сімей: 7 родин загиблих та два інваліди-учасники АТО ІІ групи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.