У Славуті нагородили 4 матерів-героїнь

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка  почесне звання «Мати – героїня» присвоєне чотирьом славутчанкам. Найбагатодітніші з них – Лідія Гонько і Валентина Щербатенко – матері восьми дітей; Галина Гонтар і Ніна Козир – матері п’ятьох дітей.

Очільник міста Василь Сидорвисловив слова поваги і вдячності берегиням сімейного вогнища за безцінний внесок у виховання дітей, побажав усім здоров’я, добра, довгих років життя.

Нагадаємо, що в Україні почесне звання «Мати-героїня» отримують жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі – всиновлених. Для отримання цього почесного звання потрібно звернутися до органів місцевого самоврядування, які мають підготувати й надіслати через обласні державні адміністрації до Секретаріату Президента всі необхідні документи (подання, нагородний лист, протоколи, свідоцтва про народження дітей тощо). Матерям-героїням виплачується одноразова грошова допомога в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.