У Деражні виготовлять постер у пам’ять про загиблих воїнів

На Деражнянщині в особливий спосіб вшанують пам’ять загиблих земляків- військовослужбовців. Учора  в районній раді відбулася зустріч  із батьками та дружинами полеглих воїнів за участю голови районної ради Віталія Сідлецького, заступника голови  РДА Олега Пилипчука, заступника міського голови Андрія Івахова, представників громадськості.

У ході обговорення присутні звернулися до керівників району з приводу вшанування пам’яті героїв. Міська рада запропонувала виготовити постер, який містив би коротку інформацію про героїчний шлях та фото загиблих земляків, щоб кожен мешканець району пам’ятав тих, хто боронив їх мир та спокій. З родинами воїнів радилися та питали їхню думку щодо змісту та місця розміщення  постера.

Також розглядалося  питання виготовлення та місця встановлення пам’ятного знаку на честь захисників України, які поклали своє життя в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність країни. Вирішено, що найкраще буде розмістити його на території міського парку, напроти пам’ятного знаку воїнам – афганцям. Попередня дата встановлення  – до Дня незалежності України. Присутні висловили своє бачення і щодо розміщення на міському кладовищі алеї Героїв України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.