У Загородного презентували прогнозний бюджет-2016

На черговій сесій 22 грудня депутати Хмельницької обласної ради можуть прийняти новий бюджет.

Про це йшлося на засіданні колегії ОДА, де презентували прогнозний бюджет-2016.

При затвердженні проекту бюджету враховувались обсяги міжбюджетних трансфертів, а саме освітня і медична субвенції, субвенція на забезпечення в медичних закладах окремих державних програм та комплексних заходів, а також ті субвенції, що були у 2015 році.

“Зрозуміло, що такий обсяг фінансових ресурсів є не достатнім і не забезпечує всі галузі бюджетної сфери у повній мірі внаслідок інфляційних процесів. Проте він є достатнім для того, щоб розпорядники коштів розпочали роботу у новому році”, – зазначив директор обласного департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич.

Після прийняття державного бюджету місцевий бюджет має бути приведений у відповідність до нових показників, у двотижневий термін. Пенюшкевич зазначив, що нові показники будуть значно більшими.

Прогноз доходів обласного бюджету обраховано на суму 4 мільярди 21,1 мільйони гривень, в тому числі загальний фонд – 333,3 млн. грн, спеціальний фонд – 138,5 млн.грн.

image-(16)

Загальний обсяг видатків обласного бюджету на 2016 рік визначено на суму 4 мільярди 20 мільйонів 800 тисяч гривень. З них з загального фонду 3 мільярди 881 мільйонів 318 тисяч, спеціального – 139,4 млн. гривень, в тому числі 912 тисяч, кошти, що передаються із загального фонду до обласного.

При плануванні видатків обласного бюджету стовідсотково були враховані асигнування заробітньої плати працівників бюджетної сфери, врахування заробітньої плати з 1 січня.

Довідка НГП. 23 січня Хмельницька обласна рада ухвалила бюджет на 2015 рік з доходами на суму 3 млрд. 349 млн. 256 тис. грн і видатками на суму 3 млрд. 348 млн. 956 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Навіть якщо порахувати усі видатки по галузям—в обласному бюджеті залишиться чимало коштів… ЦІКАВО–КУДИ ВОНИ ПІДУТЬ…!!!!

    • Я був на тій презентації. На фото лише один слайд і він вирваний з контексту. Та по ходу були інші слайди і казали, шо дуже велика сума на субсидії. Але то гроші йдуть транзитом.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.