Кам’янець-Подільська “Міськтепловоденергія” по-різному рахувала тарифи на автономне опалення

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський) припинити зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Про це повідомляє прес-служба обласного АМК.

Розглянувши звернення мешканки міста Кам’янець-Подільський, Відділення встановило, що КП «Міськтепловоденергія» встановило для мешканців будинку, які мають автономне опалення, різні коефіцієнти розміру оплати за користування місцями загального користування.

Наприклад, коефіцієнти були встановлені у розмірах 1,1%, 2%, 4%. Разом з тим, у деяких квартирах зазначена опалювальна площа – 0 м² та вказаний відповідно коефіцієнт у розмірі – 0%.

Отже, КП «Міськтепловодоенергія» в порушення вимог чинного законодавства застосовує різні підходи до стягнення плати за опалення місць загального користування. Такими діями підприємство порушує права споживачів шляхом неправомірного встановлення різних коефіцієнтів оплати за користування місцями загально користування, що, в свою чергу, призводить до додаткового фінансового навантаження на окремих споживачів, завищення вартості послуг.

Відповідно до рішення Відділення, КП «Міськтепловоденергія» зобов’язане усунути порушення законодавства про захист економічної конкуренції протягом двох місяців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.