Насіннєвий завод у Кам’янці-Подільському запустять у вересні-жовтні наступного року

Сьогодні у сесійній залі виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради відбулись громадські обговорення з приводу будівництва у місті насіннєвого заводу. Щоправда громада фактично проігнорувала цю зустріч: окрім журналістів та працівників міської ради, у сесійну залу завітало менше 10 пересічних кам’янчан.

На обговорення у Кам’янець-Подільський особисто приїхав гендиректор ТОВ «КВС-Україна» Олександр Федоров та представники підрядника та компанії відповідальної за поставку обладнання.

Очікується, що комплекс з кондиціювання насіння сільськогосподарських культур запустить першу лінію обробки сировини у вересні-жовтні наступного року. Наразі на етапі будівництва заводу залучаються для поставки будівельних матеріалів також місцеві підприємства. Проектом передбачається будівництво переробного заводу насіння кукурудзи в початках потужністю 12 тис. т/рік.  Сировиною для заводу є насіння кукурудзи в початках.

Повідомив пан Федоров також кількість нових робочих місць для міста – 25-30 постійних працівників, а під час сезонних робіт(до двох місяців) – до 50 співробітників.

Стосовно податків, то у міський бюджет поступатимуть кошти за офіційно оформлених працівників, а також екологічний збір.

Довідка: ТОВ «КВС-Україна» зареєстровано на Печерську, престижному районі Києва. За інформацією Єдиного державного реєстру, підприємство займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, оброблення насіння для відтворення.

Засновниками  вищевказаного товариства є «Євро-Гібрид Гезельшафт Фюр Гетрайдецюхтунг МБХ» та «КВС Заатфінанц ГМБХ». Обидні юридичні особи зареєстровані в місті Айнбек (Німеччина), вул. Грімзельштрассе, 31.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. “Насіння кукурудзи в початках” – в КАЧАНАХ! Коректора найміть, якщо самі не знаєте української…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.