У Волочиському районі освятили нову дзвіницю УПЦ КП

На прохання громади, Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський УПЦ Київського патріархату, звершив архіпастирський візит у с. Щедрова та очолив Чин освячення нової дзвіниці. Це відбулося у велике православне свято Введення в храм Пресвятої Богородиці. Його Високопреосвященству співслужило численне духовенство Хмельницької єпархії. Про це повідомляє прес-служба єпархії.

Після здійснення чину освячення нової дзвіниці, Високопреосвященний Владика Антоній звернувся до присутніх з архіпастирським словом. Де, зокрема: освячення дзвонів та дзвіниці – дійсно велика духовна подія не тільки для громади, але й для всього Українського православ’я – Української Православної Церкви Київського Патріархату. Бо освячений дзвін – це вже не просто металевий виріб або своєрідний музичний інструмент. Він – свідоцтво про воскреслого Спасителя, свідоцтво про тих плодах, які принесли Його Хресні страждання і смерть, свідоцтво Божої любові до нас. Адже український православний дзвін за своєю красою і за своїм духовним значенням ні з чим не можна порівняти.

Також Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, відзначив церковними нагородами меценатів та всіх, хто своєю жертовною працею долучився до будівництва дзвіниці.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.