Хмельницький громадський транспорт переходитиме до середніх та великих габаритів

Угоди на громадське перевезення маршрутними таксі укладені до 2017 року. До того часу міська влада планує повністю переглянути маршрутну схему. Про це на сьогоднішній телефонній лінії з мешканцями міста Хмельницького заявив міський голова Олександр Симчишин. Проте також він наголосив, що змін очікувати слід не в найближчі дні і навіть не місяці.

Олександр Симчишин зазначив, що готуються кадрові зміни в управлінні транспорту та є новий заступник міського голови, що відповідатиме за цю галузь. Раніше Андрій Бондаренко був заступником міністра інфраструктури в частині транспорту. Також міський голова заявив, що управління транспорту отримає нового начальника.

Щодо реформування транспортної схеми та угод з підприємцями-приватниками у Симчишина своє бачення ситуації:

“Можу вам точно сказати, що крім хмельницьких більше ніхто не зайде. Ми завжди за те, аби свої розвивали бізнес та мали можливість працювати. Нікого чужого запрошувати не будемо. Навпаки за те, щоб в здоровому сенсі лобіювати своїх підприємців та їм допомагати”, – заявив Симчишин.

Формування економічно обґрунтованих тарифів міський голова планує провести після змін в управлінні економіки. За його словами, після кадрових змін в управлінні буде доручення про виведення економічно обґрунтованої ціни на проїзд у громадському транспорті. До цього процесу будуть залучені і перевізники також. Симчишин запевнив, що коли буде реальна цифра, при якій бізнес буде спроможний існувати, будуть проведені і громадські слухання.

Щодо перевезень пільгових категорій населення Симчишин зазначив, що зараз це питання вивчається, готуються пропозиції, напрацьовуються варіанти вирішення цієї проблеми, оскільки в області пільговиків більше не пільговиків. За словами міського голови, він є прихильником адресної допомоги і моніторингу пільгових категорій.

“Я не вірю, що уряд найближчим часом візьме на себе відповідальність за адресну пільгову допомогу. Ми готуємо пропозиції, є кілька варіантів. Можливо ми на себе це візьмем, якщо вистачить ресурсу. Можливо в рішенні буде прописана кількість пільгових місць. Можливо запровадимо окрему програму “Пільговик міста Хмельницького”, – розповів про можливі реформи в транспортній галузі міський голова Олександр Симчишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.