У Хмельницькому працівники поліції викрили підпільну букмекерську контору

Працівниками управління захисту економіки в Хмельницькій області виявлено та задокументовано факт незаконної діяльності підпільної букмекерської контори, розташованої в обласному центрі на вулиці Зарічанській.

Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.

Під час проведення огляду приміщення працівники поліції виявили та вилучили 10 телевізорів, на яких транслювалися спортивні матчі, 8 моніторів із пристроями для проведення ставок, 2 системні блоки із моніторами, обладнання, за допомогою якого здійснювалось зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, пристрій для друку чеків та перевірки купюр, чернетки адміністратора, а також грошові кошти в сумі понад 4 тисячі гривень.

Фото прес-служби обласної поліції

Фото прес-служби обласної поліції

Слідчим відділом Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за фактом незаконної діяльності грального закладу відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Організаторам незаконного бізнесу загрожує чималий штраф — від 170 до 680 тисяч гривень з конфіскацією грального обладнання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. а про казіно на стадионе подолье и на 7 этаже в лыбидь плазе вам не известно-как вам не стыдно-два года после майдана и ничего не меняется-неужели всех купили сбу мвд прокуратура -позорище

  2. Казино возле овощного ринка, возле гостиниці колос, работает и в х..й не дует, если за неделю не закроют значит кто то из силовиков берет на лапу

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.