ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Замість МРЕВ на Хмельниччині створили п’ять територіальних сервісних центрів. Після реформування міліції, в Україні ліквідували також міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи (МРЕВ) Державтоінспекції. Замість них створили спеціальні сервісні центри МВС. Зокрема, скасували і довідку-рахунок, яку виписували, щоб придбати автомобіль.

Натомість для реєстрації транспортного засобу достатньо буде продавцю і покупцю автомобіля підписати угоду в сервісному центрі МВС, або надати нотаріально засвідчену угоду.

Відтак, правомірність придбання транспортного засобу підтверджуватимуть документи, які були укладенні та оформлені в сервісних центрах з обов’язковою присутністю адміністраторів.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів, було створено регіональний сервісний центр МВС у Хмельницькій області, а також п’ять територіальних: у Кам’янці-Подільському, Дунаївцях, Старокостянтинові, Шепетівці і Хмельницькому. Люди вже можуть звертатися у ці установи та отримувати необхідні послуги.

За минулий тиждень зареєстровано 974 надзвичайні події та врятовано 12 осіб. Ліквідовано 780 пожеж, врятовано на пожежах 9 осіб та не допущено знищення вогнем 357 будівель і 28 од. техніки. На пожежах загинуло 28 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 145 тис. грн.

З початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 110 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 812 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 6 осіб.
За оперативними даними за тиждень виникла 527 дорожньо-транспортних подій, внаслідок яких загинуло 86 осіб та постраждало 550 осіб.

Бійці ДУКу повернулись додому з Кримського кордону. Бійці 7-го батальйону добровольчого українського корпусу “Правого сектору” долучилися до транспортної та продуктової блокади Кримського півострова.

Після двох тижнів виконання бойових завдань військово-політичної операції “Блокада Криму”, бійці 7 Запасного батальйону ДУК “Правий сектор” повернулися додому.

“Дуже заряджає підтримка місцевого населення, волонтерів, кримських татар та кримчан, які переїздили до материкової України. Вони часто запитували про те, коли територія Криму вже повернеться до складу українських земель. Звичайно, без громади ми мало можемо зробити, варто зробити перший крок і ми приєднуємось до їхньої боротьби” – йдеться в повідомленні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.