Хмельницький журналіст став членом Спілки письменників України

Літератор із Хмельницького Михайло Цимбалюк, відомий читачам місцевої періодики також як журналіст, прийнятий у Національну спілку письменників України. Правління НСПУ затвердило рішення приймальної комісії Спілки про прийом нашого земляка у середовище письменників-професіоналів.

«Наді мною у школі піджартовували: поет, мовляв, письменник. Ще до служби в армії я вирішив, що література і журналістська діяльність споріднені, то й після «дембеля» прийшов працювати у районну газету. Змінювалися колективи, видання, у яких працював, а тим часом стягувався на видання книжок, участь у літературних альманахах», – розповів Михайло Цимбалюк. – «Журналістика, варто визнати, допомагає літературній діяльності. Дає правду життя. А в журналістики ревниве ставлення до літератури, наче у дружини до чоловікової коханки. Це ще Антон Чехов підкреслював. Поєднувати ці сфери творчості непросто».

Між безперервним написанням статей, репортажів, журналістських розслідувань та інформацій Михайло Цимбалюк бере участь у редагуванні та впорядкуванні альманаху «Медобори» та інших колективних збірників, редагував видання кількох книг письменника Миколи Магери й інших літераторів.

Головний доробок Михайла Цимбалюка – п’ять окремих книжок: «Зорі на землі» (поезія, 1998 рік), «Аорта» (поезія, 2000 рік), «Неповернення» (нариси та оповідання, 2007 рік), «Такий в житті буває день» (поезія, 2008 рік), «Вінок Аріадни» (поезія, 2013 рік). Зараз письменник працює над історичними нарисами, літературними казками та пише вірші до нової збірки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. МОЛОДЕЦЬ! ЩИРО ВІТАЮ.

  2. Вы знаете, наш Изя, шо начитан здесь более всех в библиотеке имени жены какого-то Крупского, тоже имеет поздравить Мишу с таким важным событием. Но Изя тут же напоминает ему, абы не делал людям нервы, потому шо здесь важна не столько корочка, которую дают за прошлое Миши, сколько всё остальное его литературное будущее.

  3. напевне можна вітати і особливо талановито-обдарованого і Григорія, яким він став 07.12.2015 р. о 20 год. 32 хв. після контузії під Маріуполем.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.