Секретарем Старокостянтинівської міськради став володар парку 13 транспортних засобів

У Старокостянтинові обрали старого секретаря – ним став секретар ради із минулого скликання Олександр Степанишин, кандидатуру якого на розгляд сесії вніс міський голова.

Як пише місцева “Перша міська газета”, до голосування серед депутатського корпусу довкола особи цього кандидата точилися жваві суперечки. У залі зібралось чимало супротивників призначення екс-секретаря.

З іменем секретаря ради у місті пов`язують чимало земельних оборудок. Крім того, секретар Старокостянтинівської міської ради минулого скликання прославився найбільшим автопарком серед чиновників міста – у його власності перебуває 13 транспортних засобів.

Проте під час таємного голосування, за колишнього секретаря проголосувало 18 депутатів. Ще 16 обранців проголосувало проти.

Після обрання секретар ради пообіцяв, що двері його кабінету для депутатів будуть відкриті у будь-який час. А пріорітетним завданням у цьому скликанні пан Степанишин озвучив – прозорість міської ради і депутатського корпусу.

Новообраний секретар ради спільно з діючим міським головою у минулій каденції всіляко перешкоджали роботі ЗМІ на пленарних засіданнях та інших заходах міської влади Старокостянтинова. У місті з цього приводу відбулося декілька гучних скандалів. Також на пленарні засідання не пропускали простих мешканців міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А що ви хотіли…..Старокостянтинів-це найбагатше місто у Хмельницькій області. Найдорожчий проїзд у автобусі 4грн., найдорожча холодна вода- 7.15грн. без водовідведення і найбільші заробітні плати….Слава-Мельничуку, ганьба громаді міста……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.