ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Борги хмельничан за газ досягли 100 мільйонів гривень. На Хмельниччині заборгованість мешканців за спожитий газ продовжує зростати. Найпроблемнішими залишаються розрахунки мешканців багатоповерхівок.

Загалом з початку року заборгованість подолян збільшилася у 5 разів. На початку жовтня вона склала більше 90 мільйонів гривень . У листопаді борг зріс до 100 мільйоні гривень. Накопичення багатомільйонних боргів загрожує недоотриманням необхідних обсягів природного газу на час опалювального період.

Нагадаємо, у грудні споживачі природного газу Хмельниччини отримали рахунки нового зразка з розрахунками за використане паливо у листопаді. Газовики сподіваються, що це допоможе мешканцям зекономити час. Споживачам пропонують повідомляти показники лічильника протягом перших 3 днів місяця. Впевнені, що це допоможе уникнути розбіжностей у рахунках-платіжках.

Мистецький “десант” Хмельниччини відправився в АТО. Академічний ансамбль пісні і танцю “Козаки Поділля обласної філармонії та Творча сотня “Рух до перемоги” вирушили на Схід, аби у День Збройних Сил України привітати вояків та подякувати за їх неоціненний внесок у боротьбу за цілісність та незалежність нашої держави. З концертними програмами виступлять також і для мирних жителів територій.

Поїздку запланували в рамках культурно-мистецького проекту “Національні творчі колективи та театри України – бійцям АТО”, ініційованого Міністерством культури України на підтримку бійців АТО та жителів Донбасу.

Близько тонни харчів допомогли зібрати працівники закладів культури, управлінь та відомств, медичні та лікувальні заклади. Допомогти планують у м. Сватове Луганської області військовому шпиталю та воякам. А також в м. Олександрівка Донецької області.

На Хмельницьких правоохоронців чекає переатестація. Після переатестації поліцейських Києва та Київської області, комісії візьмуться за правоохоронців Львова та Хмельницького. Основне завдання атестаційних комісій перевірити відповідність займаній посаді кожним співробітником.

На очну співбесіду будуть запрошені всі співробітники, які на нашу думку схильні найбільш корупційним ризикам. Це весь керівний склад, усі працівники слідчих підрозділів, підрозділів внутрішньої безпеки, боротьби з незаконним обігом наркотиків, торгівлі людьми та економічною злочинністю. Крім професійних тестів, всі ці співробітники пройдуть тест благонадійності. І серед документів, які розглядатиме атестаційна комісія будуть результати їхніх професійних тестів і тест благонадійності.

Хмельницька обласна рада призначила голів восьми постійних комісій. У Хмельницькій обласній раді обрали голів восьми постійних комісій. Комісію з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування очолив Олександр Савчук, з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення – Микола Дралюк.

Комісією з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку керуватиме Вадим Лозовий. Головою комісії з питань бюджету та фінансів став Іван Гладуняк. Питаннями сільського господарства, продовольства та земельних відносин займатиметься Василь Мастій.

Комісію з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології очолив Артур Фрідман, а головою комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму стала Інна Ящук. Олександра Слободяна обрали займатися питаннями децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А як ці борги визначалися? Певно, на підставі тих квітанцій, які надходять до кожного споживача та визначаються відповідно до невідомо звідки взятих показників, які зовсім (в кого не спитай )не відповідають реальним показникам споживаного природного газу, отриманими за допомогою лічильників?Такщо ці борги “дуті”. А куди дівається різниця? От питання.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.