Вартість будівництва другої черги Чернелівського водогону коливається до півмільярда гривень

Вартість будівництва другої черги Чернелівського водогону коливається до півмільярда гривень.

Такі дані газеті “Проскурів” озвучив директор КП “Хмельницькводоканал” Віталій Кавун.

“80 відсотків вартості будівництва складають закордонні комплектуючі. Нагадаю, що в 2009 році кошторисна вартість будівництва склала 180 мільйонів гривень, а тепер цю суму сміливо можна помножити на три”, – сказав комунальник.

Кавун зауважив, що до 25 грудня ТОВ “Будівельний Альянс Груп” має прокласти 3188 м склопластикових труб GRP, механічні властивості яких підтверджуватимуться протоколами випробувань акредитованої лабораторії.

“Матимемо майже половину другої черги водогону. Наступними роками плануємо продовжувати будівництво. Власними коштами місто не зможе закінчити цей стратегічний об’єкт. Тож доведеться знову просити гроші у держави”, – додав директор КП “Хмельницькводоканал”.

Нагадаємо, що у 2015 році на продовження будівництва другої черги Чернелівського водогону було виділено кошти з трьох джерел: 25 мільйонів гривень — з фонду регіонального розвитку, 11 мільйонів — з державного фонду соціально-економічного розвитку та 6,6 мільйона — з міського бюджету.

Довідка НГП. Будівництво другої черги Чернелівського водопроводу розпочалося в 2011 році. Із загальної протяжності 34 км зведено нових 11,9 км водогону.

Чернелівський водопровід на 80% забезпечує водою місто Хмельницький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. З введенням другої черги Чернелівівського водопроводу може розпочатись обезводнення земель Красилівського району і невдовзі його територія може перетворитися в пустелю з беззаперечними руйнаціями будівель, що спостерігається уже зараз. В криницях не стане води, що в багатьох місцях уже спостерігається. Невже цього не бачать організатори смертоносного водоканалу. Хто стовідсотково уже зараз запевнить, що такого не станеться, підтвердивши свої слова конкретними науковими розрахунками? Питання конкретно адресується голові облдержадміністрації, голові обласної ради та, зокрема, кожному депутату. Попередні злочинно кілька разів проголосували за виділення коштів на це будівництво. Невже його підтримуватимуть новообрані, невже не виступлять проти нього посланці від Красилівського району? Немає права стояти осторонь цбого питання і районна рада.
    І до красилівчан. Невже будемо сумирно готувати себе до загальнорайонної братської могили? Потрібно негайно добиватися запевнень, що біди ніколи не станеться, починаючи від районних органів влади, обласних, від Верховної Ради України, від Президента і його уряду. Це був би найпростішим варіантом зняття назріваючої напруги.

    • дурню друга черга працює вже 3 роки

      • Так може утверджувати лише дебіл найвищої категорії, глухе і сліпе створіння. Адже друга черга перебуває у стані будівництва. Невже він не чув, ніде не читав, що через чернелівський водопровід на території району більше половини криниць обезводнились, будівлі тріскаються. А він, маючи явно дурнуватий розум, ганьбить Красилівчанина, що той б’є тривогу й закликає владу і громадськість виступити на боротьбу проти нищівного задуму хмельницького мера, реалізація якого перетворить наш район у пустелю.

  2. І ТИ РАДІЄШ ЙОГО РОБОТОЮ? ТОЖ РАДІЙ І НАДАЛІ РАЗОМ З ІНШИМИ ЗАПРОДАНЦЯМИ КРАСИЛІВЧАН.

  3. І на скільки покращилося водопостачання в Красилівському районі за цих три роки роки роботи другої черги водопроводу? Ящо у Вас є такі дані, то надрукуйте їх на сайті і тоді всім стане ясно, що виступати проти подальших будівельних робіт у цьому районі зовсім безглуздо. Але перед цим раджу вам ознайомитись із запитом народного депутата Шинковича голові ОДА щодо села Заслучне. Важаю, що це досить справедлива і нагайна претензія. А Ви як вважаєте?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.