ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Голова Хмельницької облради поки працюватиме без заступників. На засіданні сесії облради 4 грудня депутати вирішили не вносити обрання заступника голови ради на порядок денний.

І хоч у порядку денному це питання навіть не зазначалося, багато хто у кулуарах влади сподівався, що кандидатуру заступника голови обласної ради все ж таки розглянуть на останній сесії. Проте, депутати обмежилися лише положенням про регламент президії ради. Питання про обрання заступника голови ради розглядатимуть на наступній сесії.

У школах і садочках Кам’янця-Подільського безкоштовно харчуватимуться 432 дитини переселенців і бійців АТО. На першому засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради розглянули 57 питань порядку денного. Зокрема, прийняли рішення про безкоштовне харчування у школах і садочках міста дітей переселенців і учасників АТО.

Одностайно проголосували за погодження проекту рішення сесії міської ради «Про затвердження міської Програми «Безкоштовне харчування дітей, тимчасово переселених із зони АТО та тимчасово окупованої території  Автономної Республіки Крим, дітей, батьки яких є учасниками АТО» на 2016 рік. Програма передбачає безкоштовне харчування 432 дітей, які навчаються в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста. Для цього потрібно надати підтверджувальні документи.

На хмельницьких митницях виявили порушень на 13 мільйонів гривень. Цього року митники Хмельниччини зафіксували понад 70 випадків порушення митних правил. До суду інспектори відомства направили 21 справу про порушення митного законодавства.

Суд розглянув 8 справ та виніс рішення щодо конфіскації предметів правопорушення на суму 445,4 тисячі гривень. Крім того, порушники митного законодавства сплатять до бюджету 292,3 тисячі гривень штрафів.

Найчастіше порушники митного законодавства не сплачували митні платежі, або намагалися зменшити їх розмір. Крім цього, часто митники фіксували переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.