В обласному департаменті охорони здоров’я заговорили про можливе поширення інфекцій через відсутність вакцин

За інформацією департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА, в області простежується ситуація з відсутності вакцини БЦЖ за рахунок поставок з МОЗ України: за 9 місяців 2015 року було вакциновано усього 29% новонароджених та ревакциновано 0,3% дітей віком до 7 років.

Через відсутність закупівлі необхідної кількості туберкуліну за кошти місцевих бюджетів туберкулінодіагностикою охоплено лише 45% дітей віком до 14 років та 38,5% підлітків 15-17 років. Так, в Ізяславському і Теофіпольському районах, містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський закуплено туберкулін в обсязі 16-43% від потреби.

“У зв’язку із незадовільним та неритмічним централізованим надходжен­ням з державного бюджету медичних імунобіологічних препаратів існують умови для поширення керованих засобами імунопрофілактики інфекцій. Рі­вень охоплення профілактичними щепленнями дітей становить усього 60-85% при рекомендованому ВООЗ – 95%”, – зазначається в інформації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. І це наслідок т.з. революції…
    До речі:
    Перше: Ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”.
    Друге: Щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість (до тих, хто вже встиг накрасти) основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції”, тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах. І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні.
    Третє: “Включіть мозги” і в кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.